LAJMI I FUNDIT:

Julen Lopetegui

159 Artikuj

Liverpooli synon ngjitjen në tabelë në ndeshjen ndaj Wolves – formacionet zyrtare

Liverpooli synon ngjitjen në tabelë në ndeshjen ndaj Wolves – formacionet zyrtare

Premier League
Julen Lopetegui fillon të ndërtojë Wolvesin e tij, kërkon dy lojtarët e Real Madridit

Julen Lopetegui fillon të ndërtojë Wolvesin e tij, kërkon dy lojtarët e Real Madridit

Premier League
Zyrtare: Julen Lopetegui është trajner i ri i Wolves

Zyrtare: Julen Lopetegui është trajner i ri i Wolves

Premier League
Futbollistët që kanë luajtur si për Real Madridin ashtu edhe për Barcelonën

Futbollistët që kanë luajtur si për Real Madridin ashtu edhe për Barcelonën

La Liga
Zyrtare: Sevilla shkarkon trajnerin Julen Lopetegui

Zyrtare: Sevilla shkarkon trajnerin Julen Lopetegui

La Liga
Sfidë interesante ndërmjet Sevillas dhe Dortmundit – formacionet startuese

Sfidë interesante ndërmjet Sevillas dhe Dortmundit – formacionet startuese

Liga e Kampionëve
City luan si mysafir i Sevillas – formacionet zyrtare

City luan si mysafir i Sevillas – formacionet zyrtare

Liga e Kampionëve
Formacionet zyrtare: Reali synon të rritë diferencën në kryendeshjen ndaj Sevillas

Formacionet zyrtare: Reali synon të rritë diferencën në kryendeshjen ndaj Sevillas

La Liga
Man Utd zgjodhi Ten Hag nga lista prej tetë kandidatësh për postin e trajnerit

Man Utd zgjodhi Ten Hag nga lista prej tetë kandidatësh për postin e trajnerit

Premier League
Formacionet zyrtare: Barcelona synon ngritjen në sfidën ndaj Sevillas

Formacionet zyrtare: Barcelona synon ngritjen në sfidën ndaj Sevillas

La Liga
Ten Hag përfundon intervistën me Man Utd, drejtuesit do t’i intervistojnë edhe tre trajnerë tjerë

Ten Hag përfundon intervistën me Man Utd, drejtuesit do t’i intervistojnë edhe tre trajnerë tjerë

Premier League
Lopetegui, favoriti për t’u bërë trajner i Unitedit

Lopetegui, favoriti për t’u bërë trajner i Unitedit

Premier League
Man Utd ka përpiluar listën e ngushtë me pesë emra trajnerësh si pasues të mundshëm të Ralf Rangnick

Man Utd ka përpiluar listën e ngushtë me pesë emra trajnerësh si pasues të mundshëm të Ralf Rangnick

Premier League
Formacionet zyrtare: Reali luan për të forcuar kreun ndaj Sevillas

Formacionet zyrtare: Reali luan për të forcuar kreun ndaj Sevillas

La Liga
Man United kërkon trajner të përkohshëm deri në fund të sezonit – do të bisedojnë me pesë trajner të njohur, pasi dy tashmë kanë skuadra të forta

Man United kërkon trajner të përkohshëm deri në fund të sezonit – do të bisedojnë me pesë trajner të njohur, pasi dy tashmë kanë skuadra të forta

Premier League
Formacionet zyrtare: Reali në përballjen vendimtare ndaj Sevillas

Formacionet zyrtare: Reali në përballjen vendimtare ndaj Sevillas

La Liga
Lista me trajnerët më të mirë aktualisht deri më tani në këtë sezon

Lista me trajnerët më të mirë aktualisht deri më tani në këtë sezon

Ndërkombëtare
Sevilla dhe Atletico në përballjen kryesore të javës – formacionet zyrtare

Sevilla dhe Atletico në përballjen kryesore të javës – formacionet zyrtare

Premier League
Formacionet startuese: Dortmundi më pranë kualifikimit në sfidën ndaj Sevillas

Formacionet startuese: Dortmundi më pranë kualifikimit në sfidën ndaj Sevillas

Liga e Kampionëve
Sevilla-Dortmund, formacionet e mundshme

Sevilla-Dortmund, formacionet e mundshme

Liga e Kampionëve
Zyrtare: Sevilla ia vazhdon kontratën Lopeteguit pas sukseseve të tij në këtë klub

Zyrtare: Sevilla ia vazhdon kontratën Lopeteguit pas sukseseve të tij në këtë klub

La Liga
ESPN emëron dhjetë trajnerët më të mirë në botë për vitin 2020

ESPN emëron dhjetë trajnerët më të mirë në botë për vitin 2020

Ndërkombëtare
Trajnerët e nominuar nga FIFA për çmimin ‘The Best’

Trajnerët e nominuar nga FIFA për çmimin ‘The Best’

Ndërkombëtare
Chelsea shpreson në fitore përballë Sevillës – formacionet zyrtare

Chelsea shpreson në fitore përballë Sevillës – formacionet zyrtare

Liga e Kampionëve