LAJMI I FUNDIT:
Jose Mourinho

Jose Mourinho

1920 Artikuj

Info

Jose Mario dos Santos Mourinho Felix ka lindur në Setubal të Portugalisë më 26 janar të vitit 1963.

UEFA ‘pajtohet’ me Mourinhon dhe Romën për paraqitjen e dobët të Anthony Taylor

UEFA ‘pajtohet’ me Mourinhon dhe Romën për paraqitjen e dobët të Anthony Taylor

Liga e Evropës
Një gjest që vlen sa një mijë fjalë, Mourinho zbulon të ardhmen e tij përballë tifozëve në Olimpico

Një gjest që vlen sa një mijë fjalë, Mourinho zbulon të ardhmen e tij përballë tifozëve në Olimpico

Serie A
PSG ‘dush të ftohtë’ Mourinhos: Trajner që i ka kaluar moda

PSG ‘dush të ftohtë’ Mourinhos: Trajner që i ka kaluar moda

Ligue 1
Si mund ta kthejnë Tottin te Roma ankesat e Mourinhos

Si mund ta kthejnë Tottin te Roma ankesat e Mourinhos

Serie A
UEFA akuzon Mourinhon për fyerje të gjyqtarit pas finales së Ligës së Evropës

UEFA akuzon Mourinhon për fyerje të gjyqtarit pas finales së Ligës së Evropës

Liga e Evropës
Mourinho flet për të ardhmen e tij mes thashethemeve që e lidhin me PSG-në

Mourinho flet për të ardhmen e tij mes thashethemeve që e lidhin me PSG-në

Ndërkombëtare
Mourinho i acaruar e priti me fyerje dhe sharje gjyqtarin në parkingun e autobusit

Mourinho i acaruar e priti me fyerje dhe sharje gjyqtarin në parkingun e autobusit

Liga e Evropës
“Nuk i dua të argjendtat”, momenti epik kur Mourinho i dhuroi medaljen e tij një tifozi pas finales

“Nuk i dua të argjendtat”, momenti epik kur Mourinho i dhuroi medaljen e tij një tifozi pas finales

Liga e Evropës
Mourinho pas humbjes në finale: Gjyqtari dukej spanjoll, shkojmë në shtëpi të vdekur për shkak të një padrejtësie

Mourinho pas humbjes në finale: Gjyqtari dukej spanjoll, shkojmë në shtëpi të vdekur për shkak të një padrejtësie

Liga e Evropës
Mourinho flet për të ardhmen e Romës, Dybala dhe historia e Sevillas përpara finales së Ligës së Evropës

Mourinho flet për të ardhmen e Romës, Dybala dhe historia e Sevillas përpara finales së Ligës së Evropës

Liga e Evropës
Fillojnë strategjitë e Jose Mourinhos para finales së Ligës së Evropës – portugezi me plan special kundër Sevillas

Fillojnë strategjitë e Jose Mourinhos para finales së Ligës së Evropës – portugezi me plan special kundër Sevillas

Liga e Evropës
Totti zbulon me apo pa dashje të ardhmen e Jose Mourinhos

Totti zbulon me apo pa dashje të ardhmen e Jose Mourinhos

Serie A
Nga profili ‘top’ i Mourinhos deri tek ‘i panjohuri’ i Palmeiras – të gjithë emrat që po lidhen me stolin e PSG-së

Nga profili ‘top’ i Mourinhos deri tek ‘i panjohuri’ i Palmeiras – të gjithë emrat që po lidhen me stolin e PSG-së

Ligue 1
‘Është një shaka’ –  reagon Mourinho për heqjen e 10 pikëve të Juventusit

‘Është një shaka’ – reagon Mourinho për heqjen e 10 pikëve të Juventusit

Serie A
Mourinho përplaset me drejtorin e Romës rreth objektivave të skuadrës

Mourinho përplaset me drejtorin e Romës rreth objektivave të skuadrës

Serie A
Cassano ka sulmuar ashpër Mourinhon edhe pse Roma kaloi në finale: E turpshme dhe e pakuptueshme

Cassano ka sulmuar ashpër Mourinhon edhe pse Roma kaloi në finale: E turpshme dhe e pakuptueshme

Liga e Evropës
“Nuk kam në bankinë lojtarë që vlejnë 70 milionë euro”, Mourinho thumbon Guardiolan

“Nuk kam në bankinë lojtarë që vlejnë 70 milionë euro”, Mourinho thumbon Guardiolan

Ndërkombëtare
Mourinho: Nuk jam i shqetësuar për të shkruar emrin tim në librat e historisë së Romës, por dua t’ua kthejë tifozëve dashurinë

Mourinho: Nuk jam i shqetësuar për të shkruar emrin tim në librat e historisë së Romës, por dua t’ua kthejë tifozëve dashurinë

Liga e Kampionëve
Mourinho takohet me agjentët e tij mes thashethemeve për një kalim te PSG ose Real Madrid

Mourinho takohet me agjentët e tij mes thashethemeve për një kalim te PSG ose Real Madrid

Ndërkombëtare
Si ia shkatërroi mishi i pulës karrierën Andre Schurrles

Si ia shkatërroi mishi i pulës karrierën Andre Schurrles

Premier League
Mourinho ndihet i padëshiruar te Roma dhe gati për t’iu bashkuar PSG-së

Mourinho ndihet i padëshiruar te Roma dhe gati për t’iu bashkuar PSG-së

Ligue 1
“Nëse ata telefonuan, nuk më gjeten”, Mourinho qesh me interesimin e PSG-së

“Nëse ata telefonuan, nuk më gjeten”, Mourinho qesh me interesimin e PSG-së

Ndërkombëtare
Mourinho drejt largimit, Roma ka katër opsione për ta zëvendësuar portugezin

Mourinho drejt largimit, Roma ka katër opsione për ta zëvendësuar portugezin

Serie A
Mourinho te PSG? Roma ka gjetur zëvendësuesin e tij

Mourinho te PSG? Roma ka gjetur zëvendësuesin e tij

Serie A