LAJMI I FUNDIT:
Jose Mourinho

Jose Mourinho

2107 Artikuj

Info

Jose Mario dos Santos Mourinho Felix ka lindur në Setubal të Portugalisë më 26 janar të vitit 1963.

Mourinho tashmë ka ‘galaktikun’ e tij të parë: Saint-Maximin zbarkon në Fenerbahce

Mourinho tashmë ka ‘galaktikun’ e tij të parë: Saint-Maximin zbarkon në Fenerbahce

Ligat tjera
Mourinho merr një goditje të rëndë pasi top ylli ia mbylli derën transferimit tek Fenerbahce

Mourinho merr një goditje të rëndë pasi top ylli ia mbylli derën transferimit tek Fenerbahce

Ligat tjera
Mourinho tregon ‘befasinë më të madhe’ që ka parë teksa shikonte Euro 2024

Mourinho tregon ‘befasinë më të madhe’ që ka parë teksa shikonte Euro 2024

Përfaqësueset
Jose Mourinho përforcon mbrojtjen e Fenerbahces me ish-yllin e Ligës Premier

Jose Mourinho përforcon mbrojtjen e Fenerbahces me ish-yllin e Ligës Premier

Ligat tjera
Mourinho po e kërkon me çdo kusht ish-lojtarin e tij te Fenerbahce, klubi turk i bënë një ofertë të madhe

Mourinho po e kërkon me çdo kusht ish-lojtarin e tij te Fenerbahce, klubi turk i bënë një ofertë të madhe

Ndërkombëtare
Mourinho befason mediat turke me veprimin e tij gjatë seancës stërvitore të Fenerbahces

Mourinho befason mediat turke me veprimin e tij gjatë seancës stërvitore të Fenerbahces

Ligat tjera
Jose Mourinho e emëron superyllin e Real Madridit si lojtarin e ri më të mirë në botë

Jose Mourinho e emëron superyllin e Real Madridit si lojtarin e ri më të mirë në botë

La Liga
Jose Mourinho mund ta marrë yllin e Euro 2024 si transferimin e tij të parë te Fenerbahce

Jose Mourinho mund ta marrë yllin e Euro 2024 si transferimin e tij të parë te Fenerbahce

Ligat tjera
Jose Mourinho parashikon fituesin e Euro 2024, golashënuesin më të mirë dhe lojtarin e turneut

Jose Mourinho parashikon fituesin e Euro 2024, golashënuesin më të mirë dhe lojtarin e turneut

Përfaqësueset
Jose Mourinho zgjedh fituesin e tij për Topin e Artë

Jose Mourinho zgjedh fituesin e tij për Topin e Artë

La Liga
Jose Mourinho bën parashikimin e çmendur për Euro 2024 – nënvlerëson një kombëtare të madhe

Jose Mourinho bën parashikimin e çmendur për Euro 2024 – nënvlerëson një kombëtare të madhe

Përfaqësueset
Tre top yjet që Mourinho i do te Fenerbahce

Tre top yjet që Mourinho i do te Fenerbahce

Ligat tjera
Top ylli anglez refuzon transferimin tek Fenerbahce shkaku i Mourinhos

Top ylli anglez refuzon transferimin tek Fenerbahce shkaku i Mourinhos

Ligat tjera
Me urdhrin e Mourinhos transferimi i tij i parë tek Fenerbahce vjen nga Liga Premier

Me urdhrin e Mourinhos transferimi i tij i parë tek Fenerbahce vjen nga Liga Premier

Ligat tjera
Jose Mourinho zgjedh katër favoritët e tij për të fituar Euro 2024

Jose Mourinho zgjedh katër favoritët e tij për të fituar Euro 2024

Shkumbin Pireva
Si arriti gjiganti turk ta bindë Jose Mourinhon: Zbulohen detajet financiare, ai fiton më shumë para se në Romë

Si arriti gjiganti turk ta bindë Jose Mourinhon: Zbulohen detajet financiare, ai fiton më shumë para se në Romë

Ligat tjera
“Qesh me fatkeqësinë e klubeve të tjera”, Mourinho godet Guardiolan

“Qesh me fatkeqësinë e klubeve të tjera”, Mourinho godet Guardiolan

Ndërkombëtare
Jose Mourinho pritet ta ketë një formacion të çmendur te Fenerbahce me gjashtë yje që mund t’i bashkohet

Jose Mourinho pritet ta ketë një formacion të çmendur te Fenerbahce me gjashtë yje që mund t’i bashkohet

Shkumbin Pireva
Tre yjet që Mourinho i do me çdo kusht tek Fenerbahce – përfshirë bashkëlojtarin e Ronaldos

Tre yjet që Mourinho i do me çdo kusht tek Fenerbahce – përfshirë bashkëlojtarin e Ronaldos

Ligat tjera
“Tani jam njëri prej jush”, fjalët e para të Mourinhos gjatë prezantimit si trajner i Fenerbahces

“Tani jam njëri prej jush”, fjalët e para të Mourinhos gjatë prezantimit si trajner i Fenerbahces

Ligat tjera
Jose Mourinho befason kur pyetet se cili është personi më i famshëm që ia ka numrin e telefonit

Jose Mourinho befason kur pyetet se cili është personi më i famshëm që ia ka numrin e telefonit

Ndërkombëtare
“Më falni trajner, por mamaja ime ju adhuron prej vitesh” – Bellingham dhuron spektakël me Mourinhon dhe nënën e tij 

“Më falni trajner, por mamaja ime ju adhuron prej vitesh” – Bellingham dhuron spektakël me Mourinhon dhe nënën e tij 

Liga e Kampionëve
Mourinho zbarkon në Stamboll, zyrtarizimi pas disa orëve

Mourinho zbarkon në Stamboll, zyrtarizimi pas disa orëve

Ndërkombëtare
Tanimë është zyrtare, Mourinho bëhet me skuadër të re – sonte në mbrëmje prezantimi i tij

Tanimë është zyrtare, Mourinho bëhet me skuadër të re – sonte në mbrëmje prezantimi i tij

Ndërkombëtare


mob5