LAJMI I FUNDIT:

Joe Jonas

28 Artikuj

Çiftet e famshme që u ndanë, u martuan dhe u fejuan në vitin 2023

Çiftet e famshme që u ndanë, u martuan dhe u fejuan në vitin 2023

Yjet
Sophie Turner konfirmon romancën e saj me Peregrine Pearson, ndërsa ata puthen mes divorcit të saj nga Joe Jonas

Sophie Turner konfirmon romancën e saj me Peregrine Pearson, ndërsa ata puthen mes divorcit të saj nga Joe Jonas

Yjet
Joe Jonas dhe Sophie Turner arrijnë marrëveshje të re të përkohshme kujdestarie për fëmijët

Joe Jonas dhe Sophie Turner arrijnë marrëveshje të re të përkohshme kujdestarie për fëmijët

Yjet
Zbulohet emri i vajzës së dytë të Joe Jonas dhe Sophie Turner, 14 muaj pas lindjes së saj

Zbulohet emri i vajzës së dytë të Joe Jonas dhe Sophie Turner, 14 muaj pas lindjes së saj

Yjet
Sophie Turner dhe Joe Jonas shihen për herë të parë bashkë që nga raportimet për ndarje

Sophie Turner dhe Joe Jonas shihen për herë të parë bashkë që nga raportimet për ndarje

Po Flitet
Pas ndarjes, Sophie Turner dhe Joe Jonas në ‘luftë’ për kujdestarinë e fëmijëve

Pas ndarjes, Sophie Turner dhe Joe Jonas në ‘luftë’ për kujdestarinë e fëmijëve

Yjet
Joe Jonas flet për herë të parë për divorcin nga Sophie Turner: Mos u besoni thashethemeve

Joe Jonas flet për herë të parë për divorcin nga Sophie Turner: Mos u besoni thashethemeve

Yjet
Sophie Turner thyen heshtjen pas divorcit nga Joe Jonas

Sophie Turner thyen heshtjen pas divorcit nga Joe Jonas

Yjet
Joe Jonas dhe Sophie Turner kishin jetuar jetë të ndara prej muajsh përpara se këngëtari të paraqiste kërkesën për divorc

Joe Jonas dhe Sophie Turner kishin jetuar jetë të ndara prej muajsh përpara se këngëtari të paraqiste kërkesën për divorc

Yjet
Joe Jonas dhe Sophie Turner drejt ndarjes pas katër vitesh martesë

Joe Jonas dhe Sophie Turner drejt ndarjes pas katër vitesh martesë

Yjet
Joe Jonas dhe Sophie Turner bëhen prindër për herë të dytë

Joe Jonas dhe Sophie Turner bëhen prindër për herë të dytë

Yjet
Sophie Turner dhe Joe Jonas në pritje të fëmijës së dytë

Sophie Turner dhe Joe Jonas në pritje të fëmijës së dytë

Po Flitet
Sophie Turner dhe Joe Jonas në përpjekje të kenë fëmijën e dytë

Sophie Turner dhe Joe Jonas në përpjekje të kenë fëmijën e dytë

Yjet
Joe Jonas dhe Sophie Turner shpenzojnë kohën duke u shëtitur në Los Angeles

Joe Jonas dhe Sophie Turner shpenzojnë kohën duke u shëtitur në Los Angeles

Yjet
Joe Jonas ngjyros flokët me ngjyrë rozë, në përkrahje për gratë me kancer të gjirit

Joe Jonas ngjyros flokët me ngjyrë rozë, në përkrahje për gratë me kancer të gjirit

Yjet
Brenda rezidencës 5.9 milionë dollarëshe të Sophie Turner dhe Joe Jonas

Brenda rezidencës 5.9 milionë dollarëshe të Sophie Turner dhe Joe Jonas

Yjet
Sophie Turner fotografohet për herë të parë pas lindjes, derisa shfaqet në një shëtitje me bashkëshortin Joe Jonas

Sophie Turner fotografohet për herë të parë pas lindjes, derisa shfaqet në një shëtitje me bashkëshortin Joe Jonas

Yjet
Ylli i “Game of Thrones”, Sophie Turner bëhet nënë për herë të parë

Ylli i “Game of Thrones”, Sophie Turner bëhet nënë për herë të parë

Yjet
Nuk do të mund të besoni se si janë njohur këto çifte të famshme: A është e mundur të ketë martesë të lumtur me një fillim të këtillë?

Nuk do të mund të besoni se si janë njohur këto çifte të famshme: A është e mundur të ketë martesë të lumtur me një fillim të këtillë?

Trend
Ylli i “Game of Thrones”, Sophie Turner po bëhet nënë për herë të parë

Ylli i “Game of Thrones”, Sophie Turner po bëhet nënë për herë të parë

Po Flitet
Si duken sot yjet tuaj të preferuar të Disney!

Si duken sot yjet tuaj të preferuar të Disney!

Yjet
Pas martesës, Joe Jonas dhe Sophie Turner nisin muajin e mjaltit në Maldive

Pas martesës, Joe Jonas dhe Sophie Turner nisin muajin e mjaltit në Maldive

Yjet
Joe Jonas dhe Sophie Turner publikojnë pamje nga martesa e dytë në Francë

Joe Jonas dhe Sophie Turner publikojnë pamje nga martesa e dytë në Francë

Yjet
Ylli i ‘Game of Thrones’ sërish drejt altarit

Ylli i ‘Game of Thrones’ sërish drejt altarit

Po Flitet