LAJMI I FUNDIT:

Joe Jonas dhe Sophie Turner drejt ndarjes pas katër vitesh martesë

Joe Jonas dhe Sophie Turner drejt ndarjes pas katër vitesh martesë

Joe Jonas dhe Sophie Turner duket se janë në rrugën e tyre drejt divorcit.

Këngëtari 34-vjeçar i Jonas Brothers thuhet se është takuar me avokatët e divorcit, raporton TMZ.


Burime pranë tyre pohuan gjithashtu se ai po përgatitej të depozitonte dokumentet e divorcit.

Joe dhe ylli 27-vjeçar i “Game Of Thrones” thuhet se kanë pasur ‘probleme serioze’ gjatë gjysmës së fundit të vitit.

Çifti u martua në dy ceremoni në vitin 2019, ku e para u zhvillua si një dasmë e improvizuar në Las Vegas një natë pas Billboard Music Awards 2019.

Të gjitha lajmet nga Joe Jonas
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Joe Jonas

Burimet i thanë botimit se Joe ka trajtuar kryesisht detyrat si prind muajt e fundit.

Ata thanë se ai ishte kujdesur për dy vajzat e tyre të vogla – Willa, tre, dhe një vajzë njëvjeçare, emri i së cilës nuk është zbuluar publikisht – “afërsisht gjatë gjithë kohës” për tre muajt e fundit.

Është e paqartë se ku ka qenë Sophie ose çfarë e ka shkaktuar marrëveshjen duke e lënë Joe të marrë drejtimin.

Kjo do të thotë se ai është marrë si prind i vetëm edhe teksa bën turne me vëllezërit e tij Nick dhe Kevin Jonas dhe thuhet se ai është ende ai me fëmijët aktualisht.

Detajet për atë që ndodhi mes çiftit janë të pakta, por ata nuk janë parë së bashku në publik prej muajsh dhe me sa duket janë fotografuar së bashku së fundmi në prill, kur u panë duke mbërritur në një festë në Londër.

Joe dhe Sophie vazhduan të merrnin pjesë në ngjarje publike si çift në fillim të këtij viti, por muzikanti është parë i vetëm pa unazën e tij të martesës javët e fundit. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Biznesmeni shqiptar i drejtohet Besit pas ndarjes nga Xhensila: Të pata thënë, më vjen keq por ke shpëtuar një herë e mirë

Biznesmeni shqiptar i drejtohet Besit pas ndarjes nga Xhensila: Të pata thënë, më vjen keq por ke shpëtuar një herë e mirë

Magazina
U filmua rrugëve të Tiranës, Egla zbulon se çfarë ndodhi para se të futej në Dhomën e Bardhë

U filmua rrugëve të Tiranës, Egla zbulon se çfarë ndodhi para se të futej në Dhomën e Bardhë

Magazina
Finalisti Romeo Veshaj nuk shfaqet në ‘Post Big Brother’, Ledion Liço zbulon detajet

Finalisti Romeo Veshaj nuk shfaqet në ‘Post Big Brother’, Ledion Liço zbulon detajet

Magazina
Rrëmbeu fitoren e BBVA, i kthehet Meritoni: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa

Rrëmbeu fitoren e BBVA, i kthehet Meritoni: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa

Magazina
Do ta lë Italinë për shkak të Romeos - Heidi Baci flet për raportin me të pas daljes nga Big Brother

Do ta lë Italinë për shkak të Romeos - Heidi Baci flet për raportin me të pas daljes nga Big Brother

Magazina

"Do hidhem nga ballkoni nëse fiton Egla Ceno", Roza Lati sqaron deklaratën

Magazina
Kalo në kategori