LAJMI I FUNDIT:

Sophie Turner dhe Joe Jonas shihen për herë të parë bashkë që nga raportimet për ndarje

Sophie Turner dhe Joe Jonas shihen për herë të parë bashkë që nga raportimet për ndarje

Sophie Turner dhe Joe Jonas u fotografuan duke ngrënë drekë së bashku vetëm dy ditë para se ajo ta padiste atë për kthimin e fëmijëve të tyre në vendin e saj, Angli.

Në fotot e siguruara nga TMZ, anëtari i “Jonas Brothers” dhe aktorja e “Game of Thrones” u ulën përballë njëri-tjetrit me dy vajzat e tyre në “Momofuku Noodle Bar Uptown” në New York të hënën, shkruan PageSix.


Në një nga fotot, Jonas shihet i fokusuar pas nënës së fëmijëve të tij teksa ajo ushqente vajzën e tyre 1-vjeçare, emri i së cilës ende nuk është bërë i ditur. Willa, 3-vjeçarja i tyre, u ul në anën tjetër të Turner.

Në një foto tjetër, Jonas dhe Turner kishin ndërruar vende, ndërsa ajo mbante Willan në krahë.

Një dëshmitar okular i tha gazetës të premten se kishte “zero shenja drame mes të dyve dhe gjithçka dukej miqësore”.

Megjithatë, është e paqartë nëse familja me katër anëtarë erdhi së bashku dhe kush i kishte fëmijët para takimit të drekës.

Vetëm pak ditë pas takimit në dukje të këndshëm, Turner ngriti një padi kundër Joe, 34 vjeç, duke kërkuar “kthimin e menjëhershëm të fëmijëve të mbajtur gabimisht” të enjten.

Aktorja e “X-Men”, 27 vjeçe, akuzoi këngëtarin e “Waffle House” se u kishte mbajtur pasaportat e fëmijëve të tyre që nga 20 shtatori. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Genta Ismajli publikon një video me burrin e saj në TikTok, ku ai ushqehet nga një pjatë e servuar mbi trupin e saj në tavolinë

Genta Ismajli publikon një video me burrin e saj në TikTok, ku ai ushqehet nga një pjatë e servuar mbi trupin e saj në tavolinë

Magazina
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Time Magazine shënon historinë e grave shqiptare: Nga refugjatja Sherife Luta më 1999, në yllin ndërkombëtar Dua Lipa

Time Magazine shënon historinë e grave shqiptare: Nga refugjatja Sherife Luta më 1999, në yllin ndërkombëtar Dua Lipa

Lavdije Rexhepi
Hisen Berisha 'ngacmon' Adelina Ismailin në emision:

Hisen Berisha 'ngacmon' Adelina Ismailin në emision: "Ushtrinë time do ta bëj" ma ke kushtuar mua, sepse po e bëja ushtrinë në atë kohë

Magazina
Fotografitë ajrore tregojnë pallatin luksoz prej 14 milionë eurosh që Kylie Jenner është duke ndërtuar në Los Angeles

Fotografitë ajrore tregojnë pallatin luksoz prej 14 milionë eurosh që Kylie Jenner është duke ndërtuar në Los Angeles

Magazina
Rita Ora, një zonjë e vërtetë në episodin e fundit të

Rita Ora, një zonjë e vërtetë në episodin e fundit të "The Masked Singer" ndërsa shkëlqen në të bardha

Magazina
Kalo në kategori