LAJMI I FUNDIT:

Pas ndarjes, Sophie Turner dhe Joe Jonas në ‘luftë’ për kujdestarinë e fëmijëve

Pas ndarjes, Sophie Turner dhe Joe Jonas në ‘luftë’ për kujdestarinë e fëmijëve

Sophie Turner doli me vajzën e saj Willa në New York, pasi akuzoi ish-in e saj Joe Jonas për ‘rrëmbimin’ e fëmijëve të tyre dhe duke e marrë atë në anën e tij me paraqitjen e tij të divorcit në dokumentet shpërthyese të gjykatës.

Aktorja, 27 vjeçe, dukej e lumtur që po dilte me vajzën e saj të madhe, tre vjeçe, mes ndarjes së saj gjithnjë e më të ashpër nga artistin e ‘Jonas Brothers’, 34 vjeç, pasi ajo pretendoi se ai gënjeu në dokumentet e gjykatës dhe tha se një grindje për ditëlindjen shkaktoi fundin e martesës së tyre, shkruan DailyMail.


Foto: Screenshot/DailyMail

Sophie, e cila ka paditur burrin e saj që ajo të mund të kthehet me fëmijët e tyre në Britani të Madhe, veshi një bluzë të zezë të shkurtër, kapele bejsbolli, pantallona vrapimi dhe atlete teksa përqendrohej pas vajzës së saj.

Ylli kishte një çantë dore shumëngjyrëshe, ndërsa shfaqi dorën e saj dukshëm pa unazë.

Foto: Screenshot/DailyMail

Ajo e mbajti me ëmbëlsi dorën e vajzës së saj dhe bisedoi me miqtë gjatë shëtitjes, ndërsa beteja për divorcin dhe kujdestarinë e fëmijëve po rritet.

Joe Jonas flet për herë të parë për divorcin nga Sophie Turner: Mos u besoni thashethemeve
Lexo po ashtu Joe Jonas flet për herë të parë për divorcin nga Sophie Turner: Mos u besoni thashethemeve

Më herët gjatë ditës Sophie u përpoq të mos binte në sy pasi u pa për herë të parë që kur ajo paditi bashkëshortin e saj Joe.

Ylli i “Game Of Thrones” u fotografua duke dalë nga hoteli St. Regis në qytetin e New York, teksa ishte e rrethuar nga shoqja e saj, aktorja australiane Olivia de Jonge./Telegrafi/

Foto: Getty Images

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Magazina
Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Magazina
Katër personazhet që thuhet se do të jenë pjesë e Big Brother VIP Albania 3?

Katër personazhet që thuhet se do të jenë pjesë e Big Brother VIP Albania 3?

Magazina
Buci kërkon të sqarohet me Santianën: Përse dole e mërzitur prej dhomës së rrëfimeve?

Buci kërkon të sqarohet me Santianën: Përse dole e mërzitur prej dhomës së rrëfimeve?

Magazina
Edona James flet pa doreza, u tregon banorëve momente intime nga një rast që i ndodhi pas ndërhyrjes në hundë

Edona James flet pa doreza, u tregon banorëve momente intime nga një rast që i ndodhi pas ndërhyrjes në hundë

Magazina
Kalo në kategori