LAJMI I FUNDIT:

Joe Jonas flet për herë të parë për divorcin nga Sophie Turner: Mos u besoni thashethemeve

Joe Jonas flet për herë të parë për divorcin nga Sophie Turner: Mos u besoni thashethemeve

Joe Jonas ka folur për herë të parë për ndarjen e tij nga Sophie Turner.

Këngëtari i “Waffle House” ndërpreu koncertin e Jonas Brothers në Los Angeles në Dodger Stadium të shtunën mbrëma për të lëshuar një deklaratë për fansat e tij.

“Ka qenë një javë e çmendur”, pranoi Joe, 34 vjeç, shkruan PageSix.

Foto: TikTok

“Thjesht dua të them, shikoni – nëse nuk e dëgjoni nga këto buzë, mos e besoni. Në rregull?”, tha ai.

Ylli i “Camp Rock”, i cili ishte në skenë me vëllezërit e tij Kevin dhe Nick Jonas, shtoi: “Faleminderit të gjithëve për dashurinë dhe mbështetjen tuaj. Unë dhe familja ime ju duam”.

Joe më pas filloi këngën e grupit “Hesitate”, të cilën ia dedikoi në mënyrë të famshme Turner, në të kaluarën.

Në videot e kapura nga fansat në koncert, Joe dukej se emocionohej teksa këndonte baladën.

Shfaqja filloi më pak se dy javë pasi Joe zyrtarisht paraqiti kërkesën për divorc nga ylli i “Game of Thrones”, me të cilin ka dy vajza.

Foto: GC Images

Pas lajmit, dolën disa raporte me pretendime që detajonin prishjen e marrëdhënies së tyre.

Një burim tha për se festat e supozuar e Turner ishte një faktor në ndarje.

“Asaj i pëlqen të festojë, atij i pëlqen të qëndrojë në shtëpi. Ata kanë stile jetese shumë të ndryshme”, tha një burim.

Joe Jonas dhe Sophie Turner drejt ndarjes pas katër vitesh martesë
Lexo po ashtu Joe Jonas dhe Sophie Turner drejt ndarjes pas katër vitesh martesë

Ndërkohë, Page Six mësoi se babai i dy fëmijëve ishte “i pakënaqur” prej disa kohësh.

“Divorci ishte zgjidhja e fundit për Joe. Ai kurrë nuk donte të ndante familjen e tij, por duhej të merrte atë që ai mendonte se ishte mënyra më e mirë e veprimit për vajzat e tij”, tha një burim.

Foto: Getty Images

“Një shtëpi e pakënaqur nuk është një shtëpi, dhe e vërteta është se ai dhe Sophie po e kalonin atë këtë vit”, thanë burimet.

Raportet në dukje kontradiktore u publikuan më pas nga TMZ , duke pretenduar se Joe nuk ishte mbështetëse ndaj Turnerit pas lindjes së fëmijës së tyre të dytë .

Ai dyshohet se i bëri presion yllit për të ndjekur ngjarjet e industrisë, megjithëse ajo preferoi të qëndronte në shtëpi me dy vajzat e tyre.

Në një ngjarje ku Turner nuk mori pjesë, këngëtari i “Year 3000” dyshohet se u ankua se gruaja e tij duhej të dilte më shumë.

Dyshja u martuan gjatë një arratisjeje në Las Vegas në maj 2019.

Ata u martuan për herë të dytë me një dasmë në Francë ku morën pjesë miqtë dhe familjarët e tyre. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Magazina
Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Magazina
Ilnisa i ulet afër, Sara e ofendon: Nga vjen kjo erë e keqe, si era çorape, mbylleni banjon

Ilnisa i ulet afër, Sara e ofendon: Nga vjen kjo erë e keqe, si era çorape, mbylleni banjon

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Arbenita Ismajli shfaqet shumë elegante në të bardha, në fotografitë në Instagram

Arbenita Ismajli shfaqet shumë elegante në të bardha, në fotografitë në Instagram

Magazina
Meritoni dhe Ilnisa në çaste intime me njëri-tjetrin, puthen dhe ledhatohen në dhomën e gjumit

Meritoni dhe Ilnisa në çaste intime me njëri-tjetrin, puthen dhe ledhatohen në dhomën e gjumit

Magazina
Kalo në kategori