LAJMI I FUNDIT:

Joe Jonas shihet me një brune misterioze në Greqi, pas ndarjes nga modelja Stormi Bree

Joe Jonas shihet me një brune misterioze në Greqi, pas ndarjes nga modelja Stormi Bree

Joe Jonas u fotografua duke shijuar një arratisje me diell me një brune misterioze në një plazh në Athinë, Greqi të hënën.

Javë pas ndarjes nga e dashura Stormi Bree, 33 vjeç, anëtari i “Jonas Brothers”, 34 vjeç, u shfaq komod me një shoqëruese të re femër.

Joe dhe gruaja me flokë të errët u panë duke u përqafuar me njëri-tjetrin dhe duke qenë lozonjarë ndërsa shijonin oqeanin, shkruan DailyMail.

Joe Jonas u fotografua duke shijuar një arratisje me diell me një brune misterioze në një plazh në Athinë, Greqi të hënën.

Këngëtari, i cili paraqiti kërkesën për divorc nga aktorja Sophie Turner, 28 vjeçe, vitin e kaluar u zhyt në diell pa këmishë, ndërsa shoqëruesja e tij mahnitëse kishte veshur rroba banje njëpjesëshe blu.

Kjo vjen pas thashethemeve se Joe dhe aktorja Demi Moore, 61 vjeçe, u “lidhën” në fillim të këtij muaji, pasi kaluan kohë së bashku në Cannes amFAR Gala në Francë, dhe më vonë shijuan drekën në shoqërinë e njëri-tjetrit. /Telegrafi/

Javë pasi u largua me të dashurën Stormi Bree, anëtari 34-vjeçar i Jonas Brothers u shfaq komod me një shoqëruese të re femër.

Këngëtarja, 34 vjeçe, u pa duke u dukur komode me bukuroshen brune në plazhin e Athinës të hënën, me çiftin duke u përqafuar me njëri-tjetrin dhe duke u gëzuar në oqean.

Këngëtarja ¿ e cila bëri kërkesë për divorc nga aktorja Sophie Turner vitin e kaluar ¿ u zhyt në diell pa këmishë

Dyshja ndanë një përqafim jashtë ujit

Shoqëruesja e tij brune kishte veshur një rroba banje një-copëshe blu për këtë rast

Ndërsa po zhytej në mot të nxehtë, Joe kishte një kapele jeshile për të mbrojtur kokën nga dielli

Kapelën e ka përshtatur me një palë pantallona të shkurtra jeshile të errët

Ajo kompletoi look-un e plazhit me një shtresë gjerdanesh floriri

Në trend Magazina

Më shumë
Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë

Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë

Magazina
Georgina tregoi se çfarë i dhuroi djalit të Ronaldos për ditëlindjen e tij, pati reagime nga njerëzit: Ai duket i zemëruar

Georgina tregoi se çfarë i dhuroi djalit të Ronaldos për ditëlindjen e tij, pati reagime nga njerëzit: Ai duket i zemëruar

Magazina
Oriola Marashi mahnit në sfilatën e “Guess”, shfaq figurën fantastike në bikini të zeza

Oriola Marashi mahnit në sfilatën e “Guess”, shfaq figurën fantastike në bikini të zeza

Magazina

"Mos më kërko, të të them lamtumirë", Xhensila thumbon Besin me këngën e re?

Magazina
Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

Magazina
Influencerja thotë se Ronaldo është personazhi i famshëm më i keq që ka takuar, futbollisti i kishte folur tërë natën vetëm për një çështje

Influencerja thotë se Ronaldo është personazhi i famshëm më i keq që ka takuar, futbollisti i kishte folur tërë natën vetëm për një çështje

Magazina
Kalo në kategori