LAJMI I FUNDIT:

Jake Paul

41 Artikuj

Wayne Rooney mund të debutojë si boksier dhe të përballet me Jake Paul

Wayne Rooney mund të debutojë si boksier dhe të përballet me Jake Paul

Boks
Derek Chisora kërcënon Jake Paulin se do ta zbulojë kontratën, nëse nuk ia paguan paratë Tommy Furyt

Derek Chisora kërcënon Jake Paulin se do ta zbulojë kontratën, nëse nuk ia paguan paratë Tommy Furyt

Boks
Jake Paulit iu bë pyetja më poshtëruese ndonjëherë nga gjyqtari i duelit me Tommy Furyn

Jake Paulit iu bë pyetja më poshtëruese ndonjëherë nga gjyqtari i duelit me Tommy Furyn

Boks
Milionat që i ftuan Tommy Fury dhe Jake Paul – por cili u pasurua më shumë

Milionat që i ftuan Tommy Fury dhe Jake Paul – por cili u pasurua më shumë

Boks
Tommy Fury mposht Jake Paulin, pavarësisht se u rrëzua nga YouTuberi

Tommy Fury mposht Jake Paulin, pavarësisht se u rrëzua nga YouTuberi

Boks
Cristiano Ronaldo i pranishëm për duelin mes Jake Paul dhe Tommy Fury

Cristiano Ronaldo i pranishëm për duelin mes Jake Paul dhe Tommy Fury

Boks
Rrjedh skenari i meçit mes Jake Paul dhe Tommy Furyt pak orë para ngjarjes – cilësohet si duel i manipuluar

Rrjedh skenari i meçit mes Jake Paul dhe Tommy Furyt pak orë para ngjarjes – cilësohet si duel i manipuluar

Boks
Realizohen matjet zyrtare, Paul dhe Fury me premtime të mëdha para meçit

Realizohen matjet zyrtare, Paul dhe Fury me premtime të mëdha para meçit

Boks
Jake Paul dhe Tommy Fury rrezikojnë burgun për shkeljen e ligjit saudit disa ditë para meçit

Jake Paul dhe Tommy Fury rrezikojnë burgun për shkeljen e ligjit saudit disa ditë para meçit

Boks
Jake Paul – Tommy Fury: Data, ora dhe vendi ku do të zhvillohet meçi i shumëpritur

Jake Paul – Tommy Fury: Data, ora dhe vendi ku do të zhvillohet meçi i shumëpritur

Boks
Fury ndërhyn gjatë intervistës së Jake Paul dhe shtiret sikur do ta godasë

Fury ndërhyn gjatë intervistës së Jake Paul dhe shtiret sikur do ta godasë

Boks
Bëhet viral postimi i Jake Paul për veprimet e fundit të Salt Bae në Kampionatin Botëror

Bëhet viral postimi i Jake Paul për veprimet e fundit të Salt Bae në Kampionatin Botëror

Boks
Tifozët e Liverpoolit i kërkojnë Jake Paulit ta blejë klubin

Tifozët e Liverpoolit i kërkojnë Jake Paulit ta blejë klubin

Premier League
Publikohet videoja ku pretendohet se dueli mes Jake Paul e Anderson Silvas ishte i montuar

Publikohet videoja ku pretendohet se dueli mes Jake Paul e Anderson Silvas ishte i montuar

Boks
Anderson Silva e kishte humbur kontrollin ndaj Jake Paulit – grushtonte edhe pa rënies së ziles

Anderson Silva e kishte humbur kontrollin ndaj Jake Paulit – grushtonte edhe pa rënies së ziles

Boks
Iu anulua ndeshja me Hasim Rrahman, tani Jake Paul ka tri opsione – në mesin e tyre një legjendë

Iu anulua ndeshja me Hasim Rrahman, tani Jake Paul ka tri opsione – në mesin e tyre një legjendë

Boks
Jake Paul akuzohet se ka kopjuar taktikën e Conor McGregor me filmime sparringu

Jake Paul akuzohet se ka kopjuar taktikën e Conor McGregor me filmime sparringu

UFC
Jake Paul e provokon Floyd Mayweatherin duke i thënë “i falimentuar”

Jake Paul e provokon Floyd Mayweatherin duke i thënë “i falimentuar”

Boks
Mike Tyson shprehet ‘absolutisht’ i gatshëm të ndeshet me Jake Paul

Mike Tyson shprehet ‘absolutisht’ i gatshëm të ndeshet me Jake Paul

Boks
Jake Paul këmbëngul se herët a vonë do të luftojë në UFC

Jake Paul këmbëngul se herët a vonë do të luftojë në UFC

UFC
Tifozët “detyruan” Jake Paulin ta fshinte postimin e bërë në Twitter për derbin City-Liverpool

Tifozët “detyruan” Jake Paulin ta fshinte postimin e bërë në Twitter për derbin City-Liverpool

Premier League
Mike Tyson po ngjitet sërish në ring – por kësaj radhe me një ‘amator’ të konvertuar në boksier

Mike Tyson po ngjitet sërish në ring – por kësaj radhe me një ‘amator’ të konvertuar në boksier

Boks
Fansat pretendojnë se kanë gjetur dëshmi se lufta mes Jake Paul e Tyron Woodley ishte e kurdisur

Fansat pretendojnë se kanë gjetur dëshmi se lufta mes Jake Paul e Tyron Woodley ishte e kurdisur

Boks
Mësohen milionat që fituan Jake Paul dhe Tyron Woodley nga përballja e tyre

Mësohen milionat që fituan Jake Paul dhe Tyron Woodley nga përballja e tyre

Boks