LAJMI I FUNDIT:

Ismet Beqiri

200 Artikuj

Pas 21 viteve në krye të degës së parë të LDK-së në Prishtinë, “pensionohet” Ismet Beqiri – Donjeta Dragusha kryetare

Pas 21 viteve në krye të degës së parë të LDK-së në Prishtinë, “pensionohet” Ismet Beqiri – Donjeta Dragusha kryetare

Politikë
Rama: Nuk jam anëtar i LDK-së, por nuk besoj se do të kushtëzohem për zgjedhjet e tjera

Rama: Nuk jam anëtar i LDK-së, por nuk besoj se do të kushtëzohem për zgjedhjet e tjera

Kosovë
Dështon gjykimi ndaj Glauk Konjufcës, gjykata do të lëshojë urdhëresë për sjellje me forcë të Adem Grabovcit dhe Ismet Beqirit në seancë

Dështon gjykimi ndaj Glauk Konjufcës, gjykata do të lëshojë urdhëresë për sjellje me forcë të Adem Grabovcit dhe Ismet Beqirit në seancë

Drejtësi
Gazi lotsjellës, Konjufca: Veprimi ka qenë politik, pretendoj që nuk kam përdorur kurrfarë arme edhe nuk i kam bërë dëm askujt

Gazi lotsjellës, Konjufca: Veprimi ka qenë politik, pretendoj që nuk kam përdorur kurrfarë arme edhe nuk i kam bërë dëm askujt

Drejtësi
Grabovci nuk shkon në gjykatë të dëshmojë, dy ish-deputetët e LDK-së thonë se nuk e dinë nëse Çaushi gjuajti gaz lotsjellës në Parlament 

Grabovci nuk shkon në gjykatë të dëshmojë, dy ish-deputetët e LDK-së thonë se nuk e dinë nëse Çaushi gjuajti gaz lotsjellës në Parlament 

Drejtësi
Vdes zyrtari i LDK-së: Ismet Beqiri shpreh ngushëllime familjes

Vdes zyrtari i LDK-së: Ismet Beqiri shpreh ngushëllime familjes

Kosovë
Beqiri: Vazhdoj të jem kryetar i Degës së LDK-së në Kodrën e Trimave

Beqiri: Vazhdoj të jem kryetar i Degës së LDK-së në Kodrën e Trimave

Politikë
Iu kërkua dorëheqja, reagon Ismet Beqiri: Dorëheqjen po ma kërkojnë disa individë, jo Dega e Parë

Iu kërkua dorëheqja, reagon Ismet Beqiri: Dorëheqjen po ma kërkojnë disa individë, jo Dega e Parë

Kosovë
Ismet Beqiri nuk do të garojë edhe për një mandat tjetër deputeti

Ismet Beqiri nuk do të garojë edhe për një mandat tjetër deputeti

Kosovë
Beqiri i gatshëm të kandidojë për Prishtinën, thotë se në degën e tij fitoi ndaj LVV-së me 60% të votave

Beqiri i gatshëm të kandidojë për Prishtinën, thotë se në degën e tij fitoi ndaj LVV-së me 60% të votave

Kosovë
Beqiri: Disa vijnë në LDK veç për poste, po ua prishe “tymin e duhanit” një minut nuk qëndrojnë

Beqiri: Disa vijnë në LDK veç për poste, po ua prishe “tymin e duhanit” një minut nuk qëndrojnë

Kosovë
Ismet Beqiri i përgjigjet Vjosa Osmanit: Dy postet e larta shtetërore i ka nga LDK-ja

Ismet Beqiri i përgjigjet Vjosa Osmanit: Dy postet e larta shtetërore i ka nga LDK-ja

Kosovë
Animi i liderëve partiak të Kosovës për zgjedhjet në SHBA, po shihet si dukuri problematike

Animi i liderëve partiak të Kosovës për zgjedhjet në SHBA, po shihet si dukuri problematike

Kosovë
Ismet Beqiri shpreh ambicien të kandidojë për kryetar të Prishtinës

Ismet Beqiri shpreh ambicien të kandidojë për kryetar të Prishtinës

Politikë
LDK i reagon Lajçakut: Kushtetuta e Republikës së Kosovës nuk mund të ndryshohet për kurrfarë Asociacioni

LDK i reagon Lajçakut: Kushtetuta e Republikës së Kosovës nuk mund të ndryshohet për kurrfarë Asociacioni

Kosovë
Të gjitha paritë të gatshme për zgjedhje, por vetëm LVV kërkon të mbahen ato

Të gjitha paritë të gatshme për zgjedhje, por vetëm LVV kërkon të mbahen ato

Politikë
Ismet Beqiri i reagon Vjosa Osmanit: Askush në LDK nuk po feston largimin tuaj

Ismet Beqiri i reagon Vjosa Osmanit: Askush në LDK nuk po feston largimin tuaj

Kosovë
Beqiri: Posti i Presidentit nuk i takon LDK-së

Beqiri: Posti i Presidentit nuk i takon LDK-së

Kosovë
Beqiri: Po të kishte insistim nga SHBA, njohja nga Serbia do të kishte ndodhur

Beqiri: Po të kishte insistim nga SHBA, njohja nga Serbia do të kishte ndodhur

Kosovë
Beqiri: Gabim i madh nëse Kosova do ta refuzonte marrëveshjen e Uashingtonit

Beqiri: Gabim i madh nëse Kosova do ta refuzonte marrëveshjen e Uashingtonit

Kosovë
Betohen deputetët e rinj, Ismet Beqiri rikthehet në Kuvend

Betohen deputetët e rinj, Ismet Beqiri rikthehet në Kuvend

Kosovë
Nëse Qeveria Hoti merr votat në Kuvend, LDK bëhet me tre deputetë të rinj- rikthehet Ismet Beqiri

Nëse Qeveria Hoti merr votat në Kuvend, LDK bëhet me tre deputetë të rinj- rikthehet Ismet Beqiri

Kosovë
Beqiri porosit Vetëvendosjen: Pushteti nuk mbahet me dhunë

Beqiri porosit Vetëvendosjen: Pushteti nuk mbahet me dhunë

Politikë
Beqiri: Mes koalicionit qeverisës dhe partneritetit me SHBA-në, LDK zgjedh të dytën

Beqiri: Mes koalicionit qeverisës dhe partneritetit me SHBA-në, LDK zgjedh të dytën

Kosovë