LAJMI I FUNDIT:

Game of Thrones

117 Artikuj

Top 19 serialet që po shikohen gjatë periudhës së izolimit – nga “Schitt’s Creek” deri te “Breaking Bad” e “Ozark”

Top 19 serialet që po shikohen gjatë periudhës së izolimit – nga “Schitt’s Creek” deri te “Breaking Bad” e “Ozark”

TV / Film
Aktori i Game of Thrones, BJ Hogg ka ndërruar jetë në moshën 65 vjeçare

Aktori i Game of Thrones, BJ Hogg ka ndërruar jetë në moshën 65 vjeçare

Yjet
Emilia Clarke në darkë virtuale me ndjekësit, i fton që ta ndihmojnë të mbledhë 250 mijë funte

Emilia Clarke në darkë virtuale me ndjekësit, i fton që ta ndihmojnë të mbledhë 250 mijë funte

Yjet
Aktori i “Game of Thrones”, Kristofer Hivju rezulton pozitiv me coronavirus

Aktori i “Game of Thrones”, Kristofer Hivju rezulton pozitiv me coronavirus

Yjet
Ndërron jetë ylli i “Game Of Thrones” e “The Exorcist”, Max Von Sydow

Ndërron jetë ylli i “Game Of Thrones” e “The Exorcist”, Max Von Sydow

Yjet
Joaquin Phoenix, Brad Pitt e Renee Zellweger – lista me të gjithë fituesit në SAG Awards

Joaquin Phoenix, Brad Pitt e Renee Zellweger – lista me të gjithë fituesit në SAG Awards

TV / Film
Ndryshmet që u shënuan në botën e argëtimit në vitet e fundit

Ndryshmet që u shënuan në botën e argëtimit në vitet e fundit

Po Flitet
Gjendet i vdekur aktori i “Game of Thrones”, Andrew Dunbar

Gjendet i vdekur aktori i “Game of Thrones”, Andrew Dunbar

Yjet
Dhjetë serialet më të mira të vitit 2019 sipas IMDb

Dhjetë serialet më të mira të vitit 2019 sipas IMDb

TV / Film
HBO konfirmon vazhdimin e serialit “Game of Thrones”

HBO konfirmon vazhdimin e serialit “Game of Thrones”

TV / Film
Rrëfimi i Emilia Clarke për problemet e saja shëndetësore

Rrëfimi i Emilia Clarke për problemet e saja shëndetësore

Yjet
Ylli i “Game of Thrones” dhe “Lord of The Rings”, Sean Bean po i refuzon rolet ku e vrasin

Ylli i “Game of Thrones” dhe “Lord of The Rings”, Sean Bean po i refuzon rolet ku e vrasin

TV / Film
Fituesit kryesorë të ‘Emmy 2019’

Fituesit kryesorë të ‘Emmy 2019’

TV / Film
Shkrimtari i “Game of Thrones”, George R. R. Martin: Seriali nuk ishte i mirë për mua

Shkrimtari i “Game of Thrones”, George R. R. Martin: Seriali nuk ishte i mirë për mua

TV / Film
HBO u përgjigjet fansave që nisën peticion për rixhirimin e sezonit të tetë të “Game of Thrones”

HBO u përgjigjet fansave që nisën peticion për rixhirimin e sezonit të tetë të “Game of Thrones”

TV / Film
Me rekord prej 32 nominimesh, “Game of Thrones” udhëheq në ‘Emmy Awards 2019’

Me rekord prej 32 nominimesh, “Game of Thrones” udhëheq në ‘Emmy Awards 2019’

TV / Film
‘Emmy Awards 2019’: Lista e plotë e nominimeve

‘Emmy Awards 2019’: Lista e plotë e nominimeve

TV / Film
Shkrimtari i “Game of Thrones”: Nuk do të ndryshojë asgjë në librat e ardhshëm

Shkrimtari i “Game of Thrones”: Nuk do të ndryshojë asgjë në librat e ardhshëm

TV / Film
Vazhdimi i serisë “Game of Thrones”, pa Targarianët dhe Lanisterët

Vazhdimi i serisë “Game of Thrones”, pa Targarianët dhe Lanisterët

Cult+
Sartri, kamerieri dhe alternativat

Sartri, kamerieri dhe alternativat

Fjala+
Emilia Clarke kishte refuzuar të luante në “Fifty Shades of Grey”

Emilia Clarke kishte refuzuar të luante në “Fifty Shades of Grey”

TV / Film
Kit Harington po trajtohet nga stresi, rraskapitja dhe abuzimi me alkool

Kit Harington po trajtohet nga stresi, rraskapitja dhe abuzimi me alkool

Po Flitet
Jason Momoa: Gjatë xhirimeve të “Game of Thrones” jetoja në furgon, sepse nuk kisha para

Jason Momoa: Gjatë xhirimeve të “Game of Thrones” jetoja në furgon, sepse nuk kisha para

TV / Film
Skena dramatike në dokumentarin për “Game of Thrones”

Skena dramatike në dokumentarin për “Game of Thrones”

TV / Film