LAJMI I FUNDIT:

Maisie Williams ‘ka humbur një pjesë të fëmijërisë’, pasi u bë pjesë e “Game Of Thrones” në moshën 12 vjeçare

Maisie Williams ‘ka humbur një pjesë të fëmijërisë’, pasi u bë pjesë e “Game Of Thrones” në moshën 12 vjeçare
Maisie Williams (Foto: Instagram/gameofthrones)

Maisie Williams u bë e njohur për publikun e gjerë përmes rolit të saj në serialin “Game Of Thrones”.

Reklama

Por, përveç popullaritet dhe anës financiare, ajo shprehet se ka humbur një pjesë të fëmijërisë, shkruan Mirror.

Williams, e cila atëkohë ishte 12 vjeçare u shpreh: “Unë vendosa veten nën presion dhe nuk thoja asgjë apo të reagoja si fëmijë”.

View this post on Instagram

What’s west of Westeros? #GameofThrones

A post shared by gameofthrones (@gameofthrones) on May 31, 2019 at 5:31am PDT

“Me të vërtetë kam humbur një pjesë të vete. Gjatë gjithë adoleshencës sime nuk mundja të dilja me shoqëri”, shtoi ajo.

Ajo ndër tjera ka treguar se nuk ka vijuar mësimet në shkollë, ashtu siç kanë bërë pjesa më e madhe e botës.

Gjatë filmimit të episodit të fundit të serialit, Maisie kishte treguar se e ka marrë veten dhe se di çfarë të bëjë me jetën e saj.

Në trend Magazina

Më shumë
Luana Vjollca mahnit me paraqitjen nga Java e Modës në Milano

Luana Vjollca mahnit me paraqitjen nga Java e Modës në Milano

Magazina
Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan

Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan "One in a Milion"

Magazina
“Sa kam punuar për këtë projekt” - Olta Gixhari zbulon detaje për filmin “Në kuadër të dashurisë”

“Sa kam punuar për këtë projekt” - Olta Gixhari zbulon detaje për filmin “Në kuadër të dashurisë”

Magazina
Në një rrëfim për Vogue, Angelina Jolie thotë se fëmijët ia shpëtuan jetën: Kishim shumë plagë për të shëruar pas ndarjes nga Brad Pitt

Në një rrëfim për Vogue, Angelina Jolie thotë se fëmijët ia shpëtuan jetën: Kishim shumë plagë për të shëruar pas ndarjes nga Brad Pitt

Magazina
Fero publikon një tjetër fotografi nga vizita në Medinë

Fero publikon një tjetër fotografi nga vizita në Medinë

Magazina
Demi Moore pëson një mosfunksionim të gardërobës duke ekspozuar më shumë seç duhet

Demi Moore pëson një mosfunksionim të gardërobës duke ekspozuar më shumë seç duhet

Magazina
Kalo në kategori