LAJMI I FUNDIT:

Francesco Camarda

10 Artikuj

Milani po e humbë Francesco Camardan – gjashtë gjigantët evropianë pas sensacionit italian

Milani po e humbë Francesco Camardan – gjashtë gjigantët evropianë pas sensacionit italian

Serie A
Milani rrezikon të humbasë talentin më të madh të akademisë, dy ekipe të mëdha angleze pas tij

Milani rrezikon të humbasë talentin më të madh të akademisë, dy ekipe të mëdha angleze pas tij

Serie A
Zbulohet arsyeja interesante pse ylli i ri i Milanit, Francesco Camarda nuk mund të luajë në Ligën e Kampionëve

Zbulohet arsyeja interesante pse ylli i ri i Milanit, Francesco Camarda nuk mund të luajë në Ligën e Kampionëve

Serie A
U fut në histori të Serie A si debutuesi më i ri – prindërit e sensacionit të Milanit nuk i mbanin lotët

U fut në histori të Serie A si debutuesi më i ri – prindërit e sensacionit të Milanit nuk i mbanin lotët

Serie A
Pse Camarda nuk mund të luajë për Milanin kundër Borussia Dortmundit?

Pse Camarda nuk mund të luajë për Milanin kundër Borussia Dortmundit?

Serie A
Historia u shkrua në sfidën mes Milanit dhe Fiorentinës: Francesco Camarda lojtari më i ri që ka debutuar në Serie A

Historia u shkrua në sfidën mes Milanit dhe Fiorentinës: Francesco Camarda lojtari më i ri që ka debutuar në Serie A

Serie A
Ka shënuar mbi 500 gola me të rinjtë, Milani mund ta bëjë Camardën debutuesin më të ri në histori

Ka shënuar mbi 500 gola me të rinjtë, Milani mund ta bëjë Camardën debutuesin më të ri në histori

Serie A
Shënoi 483 gola në 87 ndeshje: Man City e do sensacionin e Milanit

Shënoi 483 gola në 87 ndeshje: Man City e do sensacionin e Milanit

Serie A
Shënoi 483 gola në 87 ndeshje: Ku ka mbetur “sensacionin i madh” i Milanit

Shënoi 483 gola në 87 ndeshje: Ku ka mbetur “sensacionin i madh” i Milanit

Serie A
Sulmuesi 13-vjeçar i Milanit ka rekord joreal prej 483 golash në 87 ndeshje

Sulmuesi 13-vjeçar i Milanit ka rekord joreal prej 483 golash në 87 ndeshje

Serie A