LAJMI I FUNDIT:

Devolli Corporation

40 Artikuj

Haradinaj: Bizneset pejane janë brend për tërë Kosovën

Haradinaj: Bizneset pejane janë brend për tërë Kosovën

Prodhime Vendore
Kryeministri Haradinaj viziton Devolli Corporation (Foto)

Kryeministri Haradinaj viziton Devolli Corporation (Foto)

Prodhime Vendore
Haradinaj viziton bizneset në Pejë: Synim i përbashkët është që prodhimet “Made in Kosova” të jenë prezente në tregjet botërore

Haradinaj viziton bizneset në Pejë: Synim i përbashkët është që prodhimet “Made in Kosova” të jenë prezente në tregjet botërore

Birra Peja
Devolli Corporation shpërblehet me çmimin “Punëdhënësi i vitit 2018”

Devolli Corporation shpërblehet me çmimin “Punëdhënësi i vitit 2018”

Biznes
Prince Caffee dhe M&Sillosi pjesëmarrës në panairin “SIAL 2018” në Paris

Prince Caffee dhe M&Sillosi pjesëmarrës në panairin “SIAL 2018” në Paris

Frutex
10 kompani nga Kosova po marrin pjesë në panairin SIAL 2018

10 kompani nga Kosova po marrin pjesë në panairin SIAL 2018

Frutex
Devolli Corporation sërish ndër “Top Eksportuesit e Vitit”

Devolli Corporation sërish ndër “Top Eksportuesit e Vitit”

Biznes
Vazhdon eksporti i radhës i Prince Caffe dhe miellit Finnesa në SHBA (Foto)

Vazhdon eksporti i radhës i Prince Caffe dhe miellit Finnesa në SHBA (Foto)

Marketing
Vita uron vitin e ri shkollor duke gëzuar mbi 20 mijë fëmijë me fletore dhe orar shkollor

Vita uron vitin e ri shkollor duke gëzuar mbi 20 mijë fëmijë me fletore dhe orar shkollor

Marketing
Prince Caffe tani edhe në KFC

Prince Caffe tani edhe në KFC

Marketing
Delegacioni nga Iowa vizitoi Kompaninë “Devolli Corporation” (Foto)

Delegacioni nga Iowa vizitoi Kompaninë “Devolli Corporation” (Foto)

Kosovë
Qumështi “Vita”, edhe këtë vit është fitues i çmimit “Best Buy Award” për Kosovë

Qumështi “Vita”, edhe këtë vit është fitues i çmimit “Best Buy Award” për Kosovë

Marketing
Prince Instant Caffe me shije të ndryshme

Prince Instant Caffe me shije të ndryshme

Marketing
Sot zyrtarisht fillon kampanja e promovimeve të kafes Instant nga “Princ”

Sot zyrtarisht fillon kampanja e promovimeve të kafes Instant nga “Princ”

Marketing
Ledri Vula imazh i Prince Instant Caffe

Ledri Vula imazh i Prince Instant Caffe

Yjet
Mustafa viziton bizneset kryesore në Pejë, premton përkrahje për zhvillimin e tyre (Foto)

Mustafa viziton bizneset kryesore në Pejë, premton përkrahje për zhvillimin e tyre (Foto)

Biznes