LAJMI I FUNDIT:

Charles de Ketelaere

30 Artikuj

Sadio Mane, Paul Pogba dhe 19 nënshkrimet tjera më zhgënjyese të sezonit nga top ligat evropiane

Sadio Mane, Paul Pogba dhe 19 nënshkrimet tjera më zhgënjyese të sezonit nga top ligat evropiane

Ndërkombëtare
Pogba, Lukaku, De Ketelaere dhe disa të tjerë: Zbulohen transferimet e dështuara në Serie A

Pogba, Lukaku, De Ketelaere dhe disa të tjerë: Zbulohen transferimet e dështuara në Serie A

Serie A
Publikohen statistikat se fanella e cilit lojtar të Milanit është shitur më së shumti dhe në cilat regjione

Publikohen statistikat se fanella e cilit lojtar të Milanit është shitur më së shumti dhe në cilat regjione

Serie A
Pioli vlerëson lartë talentin belg De Ketelaere

Pioli vlerëson lartë talentin belg De Ketelaere

Serie A
Milan 2-0 Bologna, notat e lojtarëve: De Ketelaere dhe Leao më të mirët në fushë

Milan 2-0 Bologna, notat e lojtarëve: De Ketelaere dhe Leao më të mirët në fushë

Serie A
De Ketelaere realizon het-trik brenda 26 minutave me fanellën e Milanit

De Ketelaere realizon het-trik brenda 26 minutave me fanellën e Milanit

Serie A
Zbulohen të gjitha detajet rreth marrëveshjes së transferimit të De Ketelaere te Milani

Zbulohen të gjitha detajet rreth marrëveshjes së transferimit të De Ketelaere te Milani

Serie A
Pioli flet për objektivat e Milanit këtë sezon dhe për De Ketelaeren

Pioli flet për objektivat e Milanit këtë sezon dhe për De Ketelaeren

Serie A
De Ketelaere gati për debutimin me Milanin

De Ketelaere gati për debutimin me Milanin

Serie A
Fjalët e para të De Ketelaere si lojtar i Milanit

Fjalët e para të De Ketelaere si lojtar i Milanit

Serie A
Zyrtare: Milani transferon De Ketelaeren

Zyrtare: Milani transferon De Ketelaeren

Serie A
De Ketelaere ka arritur te Milani për teste mjekësore

De Ketelaere ka arritur te Milani për teste mjekësore

Serie A
Mësohet data e testeve mjekësore dhe zyrtarizimit të De Ketelaere te Milani

Mësohet data e testeve mjekësore dhe zyrtarizimit të De Ketelaere te Milani

Serie A
De Ketelaere ëshë lojtar i Milanit, si mund ta shfrytëzojë Pioli në formacionet e tij belgun e talentuar

De Ketelaere ëshë lojtar i Milanit, si mund ta shfrytëzojë Pioli në formacionet e tij belgun e talentuar

Serie A
De Ketelaere sakrifikon shumë, vetëm që t’i bashkohet Milanit

De Ketelaere sakrifikon shumë, vetëm që t’i bashkohet Milanit

Serie A
Detaje rreth marrëveshjes së Milanit me Club Brugge dhe kontrata me De Ketelaere

Detaje rreth marrëveshjes së Milanit me Club Brugge dhe kontrata me De Ketelaere

Serie A
Saga drejt fundit, Ketelaere të premten te Milani

Saga drejt fundit, Ketelaere të premten te Milani

Serie A
Ziyech, prioritet i Milanit – De Ketelaere i mbetet Club Brugges

Ziyech, prioritet i Milanit – De Ketelaere i mbetet Club Brugges

Serie A
Milan dhe Club Brugge caktojnë takimin,  pritet të mbyllet transferimi i De Ketelaere

Milan dhe Club Brugge caktojnë takimin, pritet të mbyllet transferimi i De Ketelaere

Serie A
Përpjekje finale e Milanit për De Ketelaere

Përpjekje finale e Milanit për De Ketelaere

Serie A
Strategji e re nga Milani për afrimin e De Ketelaere

Strategji e re nga Milani për afrimin e De Ketelaere

Serie A
Milani ende pa marrëveshje për De Ketelaere

Milani ende pa marrëveshje për De Ketelaere

Serie A
Milani është gati të paraqesë ofertën e tretë për De Ketelaere

Milani është gati të paraqesë ofertën e tretë për De Ketelaere

Serie A
Milani ka besim në transferimin e De Ketelaere

Milani ka besim në transferimin e De Ketelaere

Serie A