LAJMI I FUNDIT:
Blerim Xhemaili

Blerim Xhemaili

185 Artikuj

Edhe pse nuk ka luajtur asnjë ndeshjen në 108 ditë, Yakin i beson vendin e startuesit Shaqirit

Edhe pse nuk ka luajtur asnjë ndeshjen në 108 ditë, Yakin i beson vendin e startuesit Shaqirit

Përfaqësueset
Notat e lojtarëve: Zurich 1-2 Arsenal, vlerësimi i futbollistëve shqiptarë

Notat e lojtarëve: Zurich 1-2 Arsenal, vlerësimi i futbollistëve shqiptarë

Liga e Evropës
Blerim Xhemaili shënon në fitoren e Zurichut ndaj Heartsit në Ligën e Evropës

Blerim Xhemaili shënon në fitoren e Zurichut ndaj Heartsit në Ligën e Evropës

Liga e Evropës
Blerim Xhemaili: Italia ekipi më i mirë në Euro 2020, nuk më befasoi fitorja e Zvicrës ndaj Francës

Blerim Xhemaili: Italia ekipi më i mirë në Euro 2020, nuk më befasoi fitorja e Zvicrës ndaj Francës

Përfaqësueset
Nga Muriqi te Ajeti, Berisha, Topalli, Kumbulla e Kastrati, transferimet e bujshme të futbollistëve shqiptarë në vitin 2020

Nga Muriqi te Ajeti, Berisha, Topalli, Kumbulla e Kastrati, transferimet e bujshme të futbollistëve shqiptarë në vitin 2020

Ndërkombëtare
Zyrtare: Blerim Xhemaili kthehet në Zvicër, bashkohet me Zurichun

Zyrtare: Blerim Xhemaili kthehet në Zvicër, bashkohet me Zurichun

Ligat tjera
Xhemaili arrin marrëveshje me skuadrën zvicerane

Xhemaili arrin marrëveshje me skuadrën zvicerane

Ndërkombëtare
Xhemaili flet nga Kina dhe tregon si e mposhtën coronavirusin: Edhe evropianët duhet ta bëjnë të njëjtë gjë

Xhemaili flet nga Kina dhe tregon si e mposhtën coronavirusin: Edhe evropianët duhet ta bëjnë të njëjtë gjë

Ndërkombëtare
The Sun shkruan për Erjona Sulejmanin: Çfarë ka që nuk shkon, modelja shqiptare deklaron se ka shumë futbollistë homoseksualë dhe e quan normale këtë

The Sun shkruan për Erjona Sulejmanin: Çfarë ka që nuk shkon, modelja shqiptare deklaron se ka shumë futbollistë homoseksualë dhe e quan normale këtë

Yjet
Top transferimet e lojtarëve shqiptarë në këtë afat kalimtar – nga Rrahmani te Berisha e Hadergjonaj, dardanët që ndërruan klube

Top transferimet e lojtarëve shqiptarë në këtë afat kalimtar – nga Rrahmani te Berisha e Hadergjonaj, dardanët që ndërruan klube

Ndërkombëtare
Blerim Xhemaili transferohet në Kinë te Shenzhen FC

Blerim Xhemaili transferohet në Kinë te Shenzhen FC

Ligat tjera
Klubi i Superligës kineze ofertë për Blerim Xhemailin

Klubi i Superligës kineze ofertë për Blerim Xhemailin

Ligat tjera
Xhemaili: Dua ta mbylli karrierën te Bologna

Xhemaili: Dua ta mbylli karrierën te Bologna

Serie A
Bologna – Milan, formacionet zyrtare

Bologna – Milan, formacionet zyrtare

Serie A
Xhemaili realizon gol fantastik, Bologna merr një pikë ndaj Parmës

Xhemaili realizon gol fantastik, Bologna merr një pikë ndaj Parmës

Serie A
Erjona Sulejmani thotë se nuk ishte tradhtia arsyeja që e ndau nga Blerim Xhemaili, por nuk do të kthehej më kurrë me të

Erjona Sulejmani thotë se nuk ishte tradhtia arsyeja që e ndau nga Blerim Xhemaili, por nuk do të kthehej më kurrë me të

Yjet
“Do të jesh gjithmonë në zemrat tona” – bota e sportit në zi për vdekjen e Florijana Ismailit

“Do të jesh gjithmonë në zemrat tona” – bota e sportit në zi për vdekjen e Florijana Ismailit

Ndërkombëtare
Blerim Xhemaili ndihmon Bolognan ta mposhtë Napolin në xhiron e fundit të Serie A

Blerim Xhemaili ndihmon Bolognan ta mposhtë Napolin në xhiron e fundit të Serie A

Serie A
Erjona Sulejmani e ndoqi nga tribunat derbin e Italisë

Erjona Sulejmani e ndoqi nga tribunat derbin e Italisë

Yjet
Erjona vazhdon të marrë vëmendjen me pozat e saj

Erjona vazhdon të marrë vëmendjen me pozat e saj

Yjet
Edhe pse ka marrëveshje në parim me Udinesen, Bologna nuk e lejon largimin e Blerim Xhemailit

Edhe pse ka marrëveshje në parim me Udinesen, Bologna nuk e lejon largimin e Blerim Xhemailit

Serie A
Notat e lojtarëve: Bologna 0-0 Milan, Zapata lojtar i ndeshjes

Notat e lojtarëve: Bologna 0-0 Milan, Zapata lojtar i ndeshjes

Serie A
Notat e lojtarëve: Juventus 2-0 Bologna, shkëlqen Dybala

Notat e lojtarëve: Juventus 2-0 Bologna, shkëlqen Dybala

Serie A
Bologna 2-0 Roma: Nota e Xhemailit dhe të tjerëve

Bologna 2-0 Roma: Nota e Xhemailit dhe të tjerëve

Serie A