Derisa po bën rolin e modeles, Erjona Sulejmani vjen në poza mjaft atraktive që nuk e lënë askënd indiferent. Ndërsa disa prej fotografive të realizuara, bukuroshja i shpërndan në profilet e saj në rrjetet sociale.

Gjatë të dielës, ajo e ka publikuar një imazh, në të cilin shfaqet me të brendshme të zeza teksa qëndron mbi një karrige.

View this post on Instagram

❤️ #erjonasulejmani

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on Mar 10, 2019 at 4:27am PDT

Ndërsa gjatë ditëve të kaluara, Erjona ka publikuar disa fotografi të tjera, ku shfaqet joshëse dhe ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime.

Të gjitha lajmet nga Erjona Sulejmani Të gjitha lajmet nga Erjona Sulejmani

View this post on Instagram

❤️ #baywatch #erjonasulejmani

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on Mar 4, 2019 at 11:14am PST

Erjona ka qenë e martuar me futbollistin shqiptar, Blerim Xhemaili, me të cilin u ndanë në vitin 2017.

Bukuroshja shqiptare u bë e popullarizuar në mediat rozë falë dukjes së saj gjatë prezencës në tribunat e stadiumeve, ku mori vëmendjen e fotografëve.

View this post on Instagram

🦋

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on Feb 26, 2019 at 5:49am PST

Ajo ishte ndër femrat që mori vëmendjen gjatë ‘Euro 2016’, sidomos në ndeshjet kur luante Zvicra, skuadër të cilën e ka përfaqësuar ish-burri i saj.

Asokohe, versioni italian i revistës GQ e shpalli Erjonën si tifozen më atraktive dhe bëri një fotosesion të veçantë me të. /Telegrafi/

View this post on Instagram

#nofilterneeded #fuerteventura #erjonasulejmani 😎

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on Mar 5, 2019 at 6:53am PST