LAJMI I FUNDIT:
Behgjet Pacolli

Behgjet Pacolli

1633 Artikuj

Stilisti Mr. Rex tregon se si i kishte dërguar faturë “të fryrë” Behgjet Pacollit për veshjen, teksa ai i revoltuar e kishte thirrur në telefon

Stilisti Mr. Rex tregon se si i kishte dërguar faturë “të fryrë” Behgjet Pacollit për veshjen, teksa ai i revoltuar e kishte thirrur në telefon

Yjet
Këshilltari i Pacollit reagon pas dëshmisë së Naim Murselit, thotë se duhet të eliminohen skemat e shantazhit dhe shpifjes

Këshilltari i Pacollit reagon pas dëshmisë së Naim Murselit, thotë se duhet të eliminohen skemat e shantazhit dhe shpifjes

Kosovë
“Nuk e lë fjalën këtu të bjerë në tokë”, Grida Duma debat me këshilltarin e Pacollit: Boll me të pavërteta

“Nuk e lë fjalën këtu të bjerë në tokë”, Grida Duma debat me këshilltarin e Pacollit: Boll me të pavërteta

Shqipëri
E lakoi emrin e Behgjet Pacollit për orientimin seksual, këshilltari i tij përplaset ashpër me analistin Arjan Curri

E lakoi emrin e Behgjet Pacollit për orientimin seksual, këshilltari i tij përplaset ashpër me analistin Arjan Curri

Shqipëri
Kongresi amerikan publikon faturat e vitit 2018 – delegacionet kosovare qëndruan në hotelet luksoze të Trumpit gjatë vizitave në SHBA

Kongresi amerikan publikon faturat e vitit 2018 – delegacionet kosovare qëndruan në hotelet luksoze të Trumpit gjatë vizitave në SHBA

Amerika
Pacolli paralajmëron padi për analistin Curri, thotë se familja e tij po vuan pas deklaratave për vrasjen e Liridonës

Pacolli paralajmëron padi për analistin Curri, thotë se familja e tij po vuan pas deklaratave për vrasjen e Liridonës

Kosovë
Vrasja e Liridona Ademajt, reagon sërish Pacolli: Njerëz që nuk kanë lidhje me ngjarjen po hamendësojnë, gënjejnë dhe shpikin skenarë

Vrasja e Liridona Ademajt, reagon sërish Pacolli: Njerëz që nuk kanë lidhje me ngjarjen po hamendësojnë, gënjejnë dhe shpikin skenarë

Kosovë
Reagon Pacolli: Tragjedia e Liridonës po përdoret për të tërhequr vëmendjen, po e njollosin imazhin e të tjerëve

Reagon Pacolli: Tragjedia e Liridonës po përdoret për të tërhequr vëmendjen, po e njollosin imazhin e të tjerëve

Kosovë
Pacolli nuk mori pjesë në rivarrimin e Liridonës, thotë se gjendet jashtë Kosovës

Pacolli nuk mori pjesë në rivarrimin e Liridonës, thotë se gjendet jashtë Kosovës

Kosovë
Pacolli sqaron raportet e tij me Naim Murselin, të dyshuarin për porositjen e vrasjes së gruas së tij

Pacolli sqaron raportet e tij me Naim Murselin, të dyshuarin për porositjen e vrasjes së gruas së tij

Kosovë
Dyshohet se pagoi mijëra euro për ta vrarë gruan, kush është Naim Murseli

Dyshohet se pagoi mijëra euro për ta vrarë gruan, kush është Naim Murseli

Kosovë
Arrestimi i Naim Murselit, Pacolli i shokuar: E pabesueshme dhe e trishtueshme

Arrestimi i Naim Murselit, Pacolli i shokuar: E pabesueshme dhe e trishtueshme

Kosovë
Gruaja që u vra nga grabitësit në Prishtinë ishte shtetase e Suedisë, lajmi bën jehonë edhe në mediat atje

Gruaja që u vra nga grabitësit në Prishtinë ishte shtetase e Suedisë, lajmi bën jehonë edhe në mediat atje

Kosovë
Behgjet Pacolli publikon foton e gruas së këshilltarit të tij që u vra në Prishtinë

Behgjet Pacolli publikon foton e gruas së këshilltarit të tij që u vra në Prishtinë

Kosovë
Premtohen nga 10 mijë euro për komentuesit në emër të tij, Pacolli fton qytetarët të mos bien pre e mashtrimeve në Facebook

Premtohen nga 10 mijë euro për komentuesit në emër të tij, Pacolli fton qytetarët të mos bien pre e mashtrimeve në Facebook

Kosovë
Pacolli: Radoiçiqin e kam takuar në Qeverinë e Kosovës me ish-kryeministrin

Pacolli: Radoiçiqin e kam takuar në Qeverinë e Kosovës me ish-kryeministrin

Kosovë
Pacolli: Nuk besoj se anulohet liberalizimi i vizave për Kosovën, por Macron të merret seriozisht

Pacolli: Nuk besoj se anulohet liberalizimi i vizave për Kosovën, por Macron të merret seriozisht

Kosovë
Fondacioni “Behgjet Pacolli” ndan 17 mijë euro për familjen Ademaj nga Peja, ku si pasojë e vërshimeve humbën jetën nënë e bir

Fondacioni “Behgjet Pacolli” ndan 17 mijë euro për familjen Ademaj nga Peja, ku si pasojë e vërshimeve humbën jetën nënë e bir

Kosovë
Pacolli i del në krah Kurtit: I ofroj ndihmën time të plotë, në çdo formë që mund të jetë e nevojshme

Pacolli i del në krah Kurtit: I ofroj ndihmën time të plotë, në çdo formë që mund të jetë e nevojshme

Kosovë
Pacolli publikon fotografinë e policit të vrarë në veri

Pacolli publikon fotografinë e policit të vrarë në veri

Kosovë
Pacolli lobon për Kosovën në New York

Pacolli lobon për Kosovën në New York

Kosovë
“Skandaloze”, “S’ka sllogan që e ndryshon realitetin tonë” – politikanët reagojnë pas sjelljes së tifozëve rumunë ndaj futbollistëve dardanë

“Skandaloze”, “S’ka sllogan që e ndryshon realitetin tonë” – politikanët reagojnë pas sjelljes së tifozëve rumunë ndaj futbollistëve dardanë

Kosovë
Pacolli për vendimin ndaj Klan Kosovës: Çfarë marrëzie

Pacolli për vendimin ndaj Klan Kosovës: Çfarë marrëzie

Kosovë
Behgjet Pacolli i dhuron veturë luksoze shoqatës bamirëse ‘Jetimat e Ballkanit’

Behgjet Pacolli i dhuron veturë luksoze shoqatës bamirëse ‘Jetimat e Ballkanit’

Kosovë