LAJMI I FUNDIT:

Aleksander Çeferin

136 Artikuj

Dreka zyrtare para finales, FSHF mbledh drejtuesit e UEFA-s dhe legjendat e futbollit evropian

Dreka zyrtare para finales, FSHF mbledh drejtuesit e UEFA-s dhe legjendat e futbollit evropian

Ligat tjera
Ceferin tregon hapur për raportet me Real Madridin, para finales së Ligës së Kampionëve

Ceferin tregon hapur për raportet me Real Madridin, para finales së Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Klopp thotë se i ka kërkuar Ceferinit që të shfuqizojë Ligën e Kombeve, e quan garë qesharake

Klopp thotë se i ka kërkuar Ceferinit që të shfuqizojë Ligën e Kombeve, e quan garë qesharake

Liga e Kampionëve
Ceferin ‘godet’ përsëri Real Madridin, Barcelonën dhe Juventusin në lidhje me Superligën Evropiane

Ceferin ‘godet’ përsëri Real Madridin, Barcelonën dhe Juventusin në lidhje me Superligën Evropiane

Ndërkombëtare
Formati i ri i Ligës së Kampionëve vjen me shumë ndryshime: Tetë ndeshje në fazën e grupeve, 36 skuadra dhe mundësi për ‘final four’

Formati i ri i Ligës së Kampionëve vjen me shumë ndryshime: Tetë ndeshje në fazën e grupeve, 36 skuadra dhe mundësi për ‘final four’

Liga e Kampionëve
Formati i ri i Ligës së Kampionëve: A do ta jetësojë UEFA planin e ‘çmendur’?

Formati i ri i Ligës së Kampionëve: A do ta jetësojë UEFA planin e ‘çmendur’?

Liga e Kampionëve
Ceferin kërcënon Juventusin, Barcelonën dhe Real Madridin për planin e Superligës Evropiane

Ceferin kërcënon Juventusin, Barcelonën dhe Real Madridin për planin e Superligës Evropiane

Ndërkombëtare
UEFA ndryshon mendim, mendohet heqja e sanksioneve ndaj klubeve dhe kombëtares ruse

UEFA ndryshon mendim, mendohet heqja e sanksioneve ndaj klubeve dhe kombëtares ruse

Ndërkombëtare
UEFA ka bërë reformë të madhe duke ndryshuar rregullat financiare për herë të parë që nga viti 2010

UEFA ka bërë reformë të madhe duke ndryshuar rregullat financiare për herë të parë që nga viti 2010

Liga e Kampionëve
Presidenti i UEFA-s, Ceferin uron Agim Ademin: Progresi i bërë ka vendosur themelet për të ardhmen

Presidenti i UEFA-s, Ceferin uron Agim Ademin: Progresi i bërë ka vendosur themelet për të ardhmen

Sport
Remzi Ejupi takohet me krerët e futbollit në Asamblenë e 27-të të Asociacionit Evropian të Klubeve

Remzi Ejupi takohet me krerët e futbollit në Asamblenë e 27-të të Asociacionit Evropian të Klubeve

Superliga
Për ta bërë më atraktive, UEFA synon të jetësojë planin e “çmendur” për kualifikim në Ligën e Kampionëve

Për ta bërë më atraktive, UEFA synon të jetësojë planin e “çmendur” për kualifikim në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Ndryshimet e UEFA-s që do të zyrtarizohen në prill

Ndryshimet e UEFA-s që do të zyrtarizohen në prill

Ndërkombëtare
Presidenti i UEFA-s, Ceferin nuk dëshiron të flasë më për Agnellin

Presidenti i UEFA-s, Ceferin nuk dëshiron të flasë më për Agnellin

Ndërkombëtare
Çeferin godet Realin, Barcelonen dhe Juventusin për Superligën evropiane, por flet edhe për luftën në Ukrainë: Një futbollist ka ardhur direkt në shtëpinë time

Çeferin godet Realin, Barcelonen dhe Juventusin për Superligën evropiane, por flet edhe për luftën në Ukrainë: Një futbollist ka ardhur direkt në shtëpinë time

Ndërkombëtare
Fondacioni i UEFA-s dhuron një milion euro për të ndihmuar fëmijët ukrainas

Fondacioni i UEFA-s dhuron një milion euro për të ndihmuar fëmijët ukrainas

Ndërkombëtare
Liga e Kampionëve rikthehet me dy rregulla të reja – më shumë spektakël

Liga e Kampionëve rikthehet me dy rregulla të reja – më shumë spektakël

Liga e Kampionëve
Sqarohet se përse UEFA e hoqi rregullin e golit mysafir

Sqarohet se përse UEFA e hoqi rregullin e golit mysafir

Liga e Kampionëve
Presidenti i UEFA-s, Ceferin, i dërgoi mesazh të qartë Edi Ramës për ndërhyrjet politike – dy zyrtarë të UEFA-s do të monitorojnë procesit zgjedhor

Presidenti i UEFA-s, Ceferin, i dërgoi mesazh të qartë Edi Ramës për ndërhyrjet politike – dy zyrtarë të UEFA-s do të monitorojnë procesit zgjedhor

Shqipëri
Zgjedhjet në FSHF & finalja e UEFA Europa Conference League, Presidenti Ceferin mbërrin në Tiranë

Zgjedhjet në FSHF & finalja e UEFA Europa Conference League, Presidenti Ceferin mbërrin në Tiranë

Kombëtarja e Shqipërisë
Krerët e FFK-së morën pjesë në mbledhjen e TEP, temë kryesore kualifikimet e Evropianit dhe Liga e Kombeve

Krerët e FFK-së morën pjesë në mbledhjen e TEP, temë kryesore kualifikimet e Evropianit dhe Liga e Kombeve

Sport vendor
Ceferin pret Ademin në shtëpinë e tij, konfirmon vizitën në Kosovë në pranverë

Ceferin pret Ademin në shtëpinë e tij, konfirmon vizitën në Kosovë në pranverë

Sport vendor
Ceferin e pranon ‘dështimin’ e UEFA-s për hedhjen e shortit të Ligës së Kampionëve

Ceferin e pranon ‘dështimin’ e UEFA-s për hedhjen e shortit të Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
UEFA fiton përballjen e parë ndaj Superligës Evropiane

UEFA fiton përballjen e parë ndaj Superligës Evropiane

Ndërkombëtare