LAJMI I FUNDIT:

Albion Rrahmani

68 Artikuj

Formacioni i vitit 2022 në Superligën e Kosovës në futboll

Formacioni i vitit 2022 në Superligën e Kosovës në futboll

Superliga
Të gjitha çmimet dhe gjithçka çfarë ndodhi në ceremoninë “Laureatët e Vitit 2022” nga FFK

Të gjitha çmimet dhe gjithçka çfarë ndodhi në ceremoninë “Laureatët e Vitit 2022” nga FFK

Sport vendor
Formacioni më i mirë i vitit 2022 në Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i vitit 2022 në Superligën e Kosovës

Superliga
Telegrafi Sport zgjedh më të mirët e vitit 2022 në Superligën e Kosovës

Telegrafi Sport zgjedh më të mirët e vitit 2022 në Superligën e Kosovës

Superliga
Albion Rrahmani fiton çmimin e Telegrafit “Më i Miri nga lexuesit” për vitin 2022

Albion Rrahmani fiton çmimin e Telegrafit “Më i Miri nga lexuesit” për vitin 2022

Superliga
Kampioni i Rumanisë pas tre yjeve të Ballkanit, Korenica dëshira kryesore e tyre

Kampioni i Rumanisë pas tre yjeve të Ballkanit, Korenica dëshira kryesore e tyre

Romak Zeqiri
Sondazh: ‘Lojtari i Vitit’ nga lexuesit e Telegrafit

Sondazh: ‘Lojtari i Vitit’ nga lexuesit e Telegrafit

Shkumbin Pireva
Ndryshime në vlerat e futbollistëve në futbollin kosovar – këta janë 15 më të shtrenjtët në Albi Mall Superligë

Ndryshime në vlerat e futbollistëve në futbollin kosovar – këta janë 15 më të shtrenjtët në Albi Mall Superligë

Superliga
Kush mund t’i zëvendësojë tre të lënduarit që ishin ftuar nga Giresse te Kosova

Kush mund t’i zëvendësojë tre të lënduarit që ishin ftuar nga Giresse te Kosova

Lavdim Pireva
Ballkani kthehet te fitorja për të marrë pikë të plota në Ferizaj

Ballkani kthehet te fitorja për të marrë pikë të plota në Ferizaj

Superliga
Rrahmani beson që skuadra e Ballkanit mundet të jap më shumë

Rrahmani beson që skuadra e Ballkanit mundet të jap më shumë

Ligat tjera
Vazhdon shkëlqimi i Albion Rrahmanit në Ligën e Konferencës – top shënues në këtë garë 

Vazhdon shkëlqimi i Albion Rrahmanit në Ligën e Konferencës – top shënues në këtë garë 

Ligat tjera
Ballkani fiton ndaj Klaksvik, shpreson të kualifikohet në raundin e ‘play-offit’ në Ligën e Konferencës

Ballkani fiton ndaj Klaksvik, shpreson të kualifikohet në raundin e ‘play-offit’ në Ligën e Konferencës

Ndërkombëtare
Albion Rrahmani, ylli që po shndrit te Ballkani – Nga forma e shkëlqyer dhe golat, te objektivat dhe idhulli i tij

Albion Rrahmani, ylli që po shndrit te Ballkani – Nga forma e shkëlqyer dhe golat, te objektivat dhe idhulli i tij

Shkumbin Pireva
Një yll i ri i futbollit tonë shpërtheu në garat evropiane, Albion Rrahmani i befasoi të gjithë me pesë gola në dy ndeshje

Një yll i ri i futbollit tonë shpërtheu në garat evropiane, Albion Rrahmani i befasoi të gjithë me pesë gola në dy ndeshje

Lavdim Pireva
Rrahmani thotë se ndjehet krenar me golat e shënuar

Rrahmani thotë se ndjehet krenar me golat e shënuar

Ligat tjera
Ballkani dhe Albion Rrahmani në histori, rekord në Evropë me klubet kosovare

Ballkani dhe Albion Rrahmani në histori, rekord në Evropë me klubet kosovare

Ligat tjera
Ballkani shënon dy herë në pjesën e parë me Albion Rrahmanin

Ballkani shënon dy herë në pjesën e parë me Albion Rrahmanin

Ligat tjera
Formacioni i javës së 15-të në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni i javës së 15-të në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Zyrtare: Albion Rrahmani kalon te Ballkani

Zyrtare: Albion Rrahmani kalon te Ballkani

Superliga