LAJMI I FUNDIT:

Albi Mall

67 Artikuj

Përjetoni stilin, luksin dhe elegancën me koleksionin ‘Soiree’ të brendit ‘Noemie’ që po vjen në Albi Mall

Përjetoni stilin, luksin dhe elegancën me koleksionin ‘Soiree’ të brendit ‘Noemie’ që po vjen në Albi Mall

noemie
IMAX: Game-Changer në teknologjinë e filmit, së shpejti në Kosovë

IMAX: Game-Changer në teknologjinë e filmit, së shpejti në Kosovë

Lajme Teknologji
Cineplexx dhe Albi Mall sjellin IMAX në Kosovë

Cineplexx dhe Albi Mall sjellin IMAX në Kosovë

Cineplexx
Mos e humbisni këtë ofertë fantastike – brendi amerikan Skechers në Albi Mall ofron zbritje 40% në të gjitha produktet!

Mos e humbisni këtë ofertë fantastike – brendi amerikan Skechers në Albi Mall ofron zbritje 40% në të gjitha produktet!

SKECHERS
Brendi amerikan Skechers në Albi Mall vjen me super zbritjen 40% në të gjitha produktet

Brendi amerikan Skechers në Albi Mall vjen me super zbritjen 40% në të gjitha produktet

Marketing
ALBI MALL sponsor gjeneral i Superligës së Kosovës në futboll

ALBI MALL sponsor gjeneral i Superligës së Kosovës në futboll

Superliga
Zjarri që përfshiu shtatë vetura tek qendra tregtare, ndodhi për shkak të instalimit elektrik

Zjarri që përfshiu shtatë vetura tek qendra tregtare, ndodhi për shkak të instalimit elektrik

Albi Mall
Zjarr në parkingun e “Albi Mall” në Prishtinë, digjen tetë vetura

Zjarr në parkingun e “Albi Mall” në Prishtinë, digjen tetë vetura

Albi Mall
Albi Mall organizon fundjavën e paparë

Albi Mall organizon fundjavën e paparë

Albi Mall
Albi Mall po zgjerohet, NUK PO SHITET!

Albi Mall po zgjerohet, NUK PO SHITET!

Albi Mall
Brendi CARPISA nga 16 shtatori vjen në Albi Mall

Brendi CARPISA nga 16 shtatori vjen në Albi Mall

Albi Mall
Qendra tregtare Albi Mall u bën thirrje qytetarëve që të vaksinohen!

Qendra tregtare Albi Mall u bën thirrje qytetarëve që të vaksinohen!

Albi Mall
IPKO vazhdon të zgjerohet – tani me dyqan të ri në Albi Mall

IPKO vazhdon të zgjerohet – tani me dyqan të ri në Albi Mall

Ipko
Pushim n’Vlorë, Trotinet Elektrik, Playstation 5… FITO veç me 1 foto!

Pushim n’Vlorë, Trotinet Elektrik, Playstation 5… FITO veç me 1 foto!

Albi Mall
Jaffa Champion po dhuron shumë shpërblime për 14 shkurt

Jaffa Champion po dhuron shumë shpërblime për 14 shkurt

Albi Mall
Vizito këndin e babadimrit në Albi Mall dhe shpërblehu nga Jaffa Champion dhe Rc Cola

Vizito këndin e babadimrit në Albi Mall dhe shpërblehu nga Jaffa Champion dhe Rc Cola

Albi Mall
Zbritje deri në -50% në qendrën më të madhe tregtare në rajon Albi Mall!

Zbritje deri në -50% në qendrën më të madhe tregtare në rajon Albi Mall!

Albi Mall
Përvojë fantastike e blerjes – JYSK rihapet në Albi Mall me konceptin e ri 3.0

Përvojë fantastike e blerjes – JYSK rihapet në Albi Mall me konceptin e ri 3.0

Albi Mall
Vëmendje, vendosja e maskave përbrenda hapësirave të Albi Mall, e obligueshme!

Vëmendje, vendosja e maskave përbrenda hapësirave të Albi Mall, e obligueshme!

Albi Mall
“Albi Mall”: Asnjë rast deri më tash nuk është diagnostifikuar me COVID-19, të gjithë punonjësit janë në gjendje të mirë shëndetësore

“Albi Mall”: Asnjë rast deri më tash nuk është diagnostifikuar me COVID-19, të gjithë punonjësit janë në gjendje të mirë shëndetësore

Albi Mall
Albi Mall i rihap dyert nga data 1 qershor – këto janë masat të cilave duhet t’u përmbaheni

Albi Mall i rihap dyert nga data 1 qershor – këto janë masat të cilave duhet t’u përmbaheni

Albi Mall
Albi Market për ndërrimin e motmoteve ju fton t’i mbushni tavolinat me produktet në zbritje

Albi Market për ndërrimin e motmoteve ju fton t’i mbushni tavolinat me produktet në zbritje

Albi Mall
Monego me hapësirë relaksi në Albi Mall

Monego me hapësirë relaksi në Albi Mall

Albi Mall
YAMAMAY nga 22 nëntori në Albi Mall

YAMAMAY nga 22 nëntori në Albi Mall

Albi Mall