LAJMI I FUNDIT:

Armani Exchange sjell konceptin e ri te dyqanit në Albi Mall Gjilan!

Armani Exchange sjell konceptin e ri te dyqanit në Albi Mall Gjilan!

Më 22 shkurt 2024, Gjilanit iu bashkua edhe një emër i modës.

Nga eleganca urbane te eleganca e përjetshme, Armani Exchange ofron një sërë veshjesh të sofistikuara që i përshtaten çdo rasti.

Armani Exchange është një linjë e modës e krijuar nga stilisti italian Giorgio Armani. Ky brend fokusohet kryesisht në veshjet dhe aksesorët e reja për një audiencë më të re.

Themelimi i Armani Exchange ka ndodhur në vitin 1991, duke shfaqur një estetikë të freskët dhe të modernizuar, përmban veshje casual, sportive, dhe elemente të tjera të modës të përshtatur për një stil jetese aktive.

Produktet e Armani Exchange përfshijnë veshje si: xhinse, bluza, xhaketa, dhe aksesorë.

Brendi ka një ndikim të fortë urban dhe modern, duke ofruar një kombinim të elementeve të thjeshta dhe të sofistikuara.

Përjetoni modën italiane dhe na vizitoni në Albi Mall Gjilan duke zbuluar stilin tuaj unik.

Armani Exchange, aty ku moda takohet me të përkryeren, tashmë edhe në Gjilan!

Në trend Ekonomi

Më shumë
Pse duhet ta kemi një plan të komunikimit në rast se ballafaqohemi me kriza?

Pse duhet ta kemi një plan të komunikimit në rast se ballafaqohemi me kriza?

Sherife Kçiku Vishaj
Regjistrimet e hershme për vitin e ardhshëm shkollor kanë filluar në Horizon School

Regjistrimet e hershme për vitin e ardhshëm shkollor kanë filluar në Horizon School

Horizon School
Për me t’shku vera mbarë, investo në apartament në “Holiday In 2”

Për me t’shku vera mbarë, investo në apartament në “Holiday In 2”

Edil Project
Telegrafi Jobs - Aleati juaj i besuar në kërkimin e punës

Telegrafi Jobs - Aleati juaj i besuar në kërkimin e punës

Ekonomi
Banka Botërore parashikon rritje të lartë ekonomike në Ballkan, mbi 3 për qind pritet të jetë në Kosovë

Banka Botërore parashikon rritje të lartë ekonomike në Ballkan, mbi 3 për qind pritet të jetë në Kosovë

Ekonomi
​Qytetarët së shpejti do të rimbursohen për kthimin e shisheve të plastikës, qelqit e kanaçet

​Qytetarët së shpejti do të rimbursohen për kthimin e shisheve të plastikës, qelqit e kanaçet

Ekonomi
Kalo në kategori