0Shares

Policia e Kosovës njoftoi se një person është arrestuar pasi kishte sulmuar fizikisht një person tjetër për shkak të një mos marrëveshje që kishte pasur për parking veture.

Në raportin e Policisë thuhet se ngjarja ka ndodhur të dielën.

“Si pasojë e sulmit viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në tretman mjekësor në QKUK. I dyshuari pas intervistës me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)