0Shares

Policia e Kosovës njoftoi se një femër ka raportuar në Polici se është sulmuar fizikisht nga gruaja e djalit të tij.

Ngjarja ka ndodhur të mërkurën në fshatin Katunisht, në Podujevë.

“Lëndime të lehta trupore kanë pësuar viktima dhe e dyshuara të cilat janë dërguar në tretman mjekësorë. Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e policisë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)