0Shares

Policia e Kosovës njoftoi se pas një mosmarrëveshje rreth një kontesti pronësor ka ardhur deri te përleshja fizike në mes dy familjeve, me ç’rast gjatë përleshjes janë përdorur mjete të forta (lopatë dhe sopat).

Policia njoftoi se me këtë rast lëndime trupore kane pësuar tre meshkuj dhe një femër.

“Të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor në QKUK-Prishtinë. Njësiti policor në vend të ngjarjes ka gjetur dhe konfiskuar mjetet e forta që dyshohet të jenë përdorura në rast”, thuhet në raportin e Policisë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)