0Shares

Zëvëndëstrajneri i Real Madridit, Aitor Karanka, ka hedhur poshtë pohimet se ekipi i tij është agresiv në fushë, pas përjashtimeve të Angel Di Marias dhe Fabio Coentraos në sfidën ndaj Valencias të mërkurën.

“Ne nuk kemi lojtarë agresivë. Imazhet janë për të gjithë që t’i shohin. Ju thjesht duhet t’i shikoni për të arritur përfundimin e duhur”.

“Pjesa më e madhe e lojës nuk është luajtur me agresivitet dhe në fund ata dy u përjashtuan. Njerëzit e shikuan ndeshjen dhe të gjithë kanë parë se kemi pasur dy lojtarë të përjashtuar. Është befasusese…”, ka thënë Karanka.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)