Nuk ndalet Vojvoda – sërish shënon gol për Torinon

Mërgim Vojvoda po kalon nëpër një super formë në këtë edicion të Torino.

Mbrojtësi shqiptar shënoi golin e parë në fanellën e skuadrës italiane në xhiron e kaluar, derisa sërish ka shënuar.

Ishte minuta e 85-të, kur Ansaldi asistoi për reprezentuesin e Kosovës, që shënoi me kokë.

Por, Hellas Verona arriti që t’i barazonte shifrat në 1-1 në minutën e 88-të, duke bërë që takimi i javës së 35-të në Serie A të përfundonte me barazim.

Torino shtë duke luftuar aktualisht për mbijetesë në ligën italiane, derisa kanë mbetur edhe tre javë deri në fund. /Telegrafi/

Dënimi i pazakontë që Hansi Flick i dhuroi Yamalit pasi theu një rregull të brendshëm të ekipit

Di Maria nuk hezitoi kur tregoi trajnerin më të keq me të cilin ka punuar gjatë karrierës së tij

Pep Guardiola i dërgon mesazh Thomas Mullerit

Skautët e Chelseat vëzhgojnë nga afër Edon Zhegrovën, planifikohet transferimi në janar

Zbulohet favoriti kryesor për ta zëvendësuar Ten Hagun në rast se Man Utd vendos ta shkarkojë atë

“Unë përpiqem t’u shpjegoj të gjithëve se ai nuk është një person i keq”, ylli i Barçës flet për Vinicius