LAJMI I FUNDIT:

Hellas Verona

386 Artikuj

Trajneri i Lecces e goditi me kokë dhe e ‘nokautoi’ sulmuesin kundërshtar pas ndeshjes

Trajneri i Lecces e goditi me kokë dhe e ‘nokautoi’ sulmuesin kundërshtar pas ndeshjes

Serie A
Përplasja me lojtarin vendas, gjyqtari i ndeshjes u ndërrua vetëm pas tre minutave lojë

Përplasja me lojtarin vendas, gjyqtari i ndeshjes u ndërrua vetëm pas tre minutave lojë

Serie A
Tre klube të Serie A në listën e 10 fituesve më të lartë për afatin kalimtar të janarit

Tre klube të Serie A në listën e 10 fituesve më të lartë për afatin kalimtar të janarit

Ndërkombëtare
Lojtari më i kërkuar në afatin kalimtar të janarit – e duan plotë dhjetë klube, por ai ende nuk ka vendosur

Lojtari më i kërkuar në afatin kalimtar të janarit – e duan plotë dhjetë klube, por ai ende nuk ka vendosur

La Liga
Penalltitë e humbura, barazohet rekordi i Serie A i vitit 1960

Penalltitë e humbura, barazohet rekordi i Serie A i vitit 1960

Serie A
Kumbulla do të largohet nga Roma, katër klube italiane pas mbrojtësit shqiptar

Kumbulla do të largohet nga Roma, katër klube italiane pas mbrojtësit shqiptar

Serie A
Hellas Verona mendon të rikthejë Marash Kumbullën

Hellas Verona mendon të rikthejë Marash Kumbullën

Serie A
Garë e madhe për Ardon Jasharin, pesë skuadra nga Serie A duan shërbimet e tij

Garë e madhe për Ardon Jasharin, pesë skuadra nga Serie A duan shërbimet e tij

Serie A
De Rossi debuton me fitore në stolin e Romës, mposhtin Hellas Veronën në shtëpi

De Rossi debuton me fitore në stolin e Romës, mposhtin Hellas Veronën në shtëpi

Serie A
Tetë incidente të identifikuara si gabime të gjyqtarëve në ndeshjet e Serie A

Tetë incidente të identifikuara si gabime të gjyqtarëve në ndeshjet e Serie A

Serie A
Milanit i arrin përforcimi më i ri, gati për teste mjekësore – pritet vetëm zyrtarizimi

Milanit i arrin përforcimi më i ri, gati për teste mjekësore – pritet vetëm zyrtarizimi

Serie A
Gjyqtari i VAR në ndeshjen Inter – Hellas Verona do të dërgohet në Serie B pas gabimit të madh

Gjyqtari i VAR në ndeshjen Inter – Hellas Verona do të dërgohet në Serie B pas gabimit të madh

Serie A
Humbi penallti ndaj Interit, sulmuesi i Hellas Verona merr kërcënime të shumta në rrjetet sociale

Humbi penallti ndaj Interit, sulmuesi i Hellas Verona merr kërcënime të shumta në rrjetet sociale

Serie A
Bërryl dhe një lojtar në tokë në momentin kur u shënua goli i Interit ndaj Veronas– shpërthejnë rrjetet sociale

Bërryl dhe një lojtar në tokë në momentin kur u shënua goli i Interit ndaj Veronas– shpërthejnë rrjetet sociale

Serie A
Interi e nis vitin me një fitore dramatike dhe plotë vuajtje ndaj Hellas Verona

Interi e nis vitin me një fitore dramatike dhe plotë vuajtje ndaj Hellas Verona

Serie A
Kaos në Verona teksa aksionet e Settit u kapën në hetimin për falimentim

Kaos në Verona teksa aksionet e Settit u kapën në hetimin për falimentim

Serie A
Zbulohen shpenzimet e secilit klub të Serie A për paga – Juventus kryeson renditjen para Interit, Romës dhe Milanit

Zbulohen shpenzimet e secilit klub të Serie A për paga – Juventus kryeson renditjen para Interit, Romës dhe Milanit

Serie A
Milani pritet të luajë me një skemë të re ndaj Veronas

Milani pritet të luajë me një skemë të re ndaj Veronas

Serie A
Roma mposhtet nga Verona – në xhiron e tretë zhvillon derbin

Roma mposhtet nga Verona – në xhiron e tretë zhvillon derbin

Serie A
Rocco Vata gati ta bëj hapin e madh në karrierë, kërkohet në Itali dhe Belgjikë

Rocco Vata gati ta bëj hapin e madh në karrierë, kërkohet në Itali dhe Belgjikë

Ndërkombëtare
Aberdeen refuzon ofertën e Lecces për Ylber Ramadanin, një tjetër skuadër italiane tenton transferimin e mesfushorit shqiptar

Aberdeen refuzon ofertën e Lecces për Ylber Ramadanin, një tjetër skuadër italiane tenton transferimin e mesfushorit shqiptar

Serie A
Inzaghi: Interi e ka të detyruar të përfundojë në top katërshe

Inzaghi: Interi e ka të detyruar të përfundojë në top katërshe

Serie A
Notat e lojtarëve: Verona 0-6 Inter, Lautaro fantastik

Notat e lojtarëve: Verona 0-6 Inter, Lautaro fantastik

Serie A
Interi nëpërkëmb Veronan në triumfin që e mban në top katërshe

Interi nëpërkëmb Veronan në triumfin që e mban në top katërshe

Serie A