LAJMI I FUNDIT:

Hellas Verona

365 Artikuj

Inzaghi: Interi e ka të detyruar të përfundojë në top katërshe

Inzaghi: Interi e ka të detyruar të përfundojë në top katërshe

Serie A
Notat e lojtarëve: Verona 0-6 Inter, Lautaro fantastik

Notat e lojtarëve: Verona 0-6 Inter, Lautaro fantastik

Serie A
Interi nëpërkëmb Veronan në triumfin që e mban në top katërshe

Interi nëpërkëmb Veronan në triumfin që e mban në top katërshe

Serie A
Interi vazhdon tentativat për një vend në LK ndaj Veronas – formacionet zyrtare

Interi vazhdon tentativat për një vend në LK ndaj Veronas – formacionet zyrtare

Serie A
Notat e lojtarëve, Juventus 1-0 Verona: Locatelli më i miri

Notat e lojtarëve, Juventus 1-0 Verona: Locatelli më i miri

Serie A
Formacionet zyrtare, Juventus – Verona: Allegri me disa ndryshime

Formacionet zyrtare, Juventus – Verona: Allegri me disa ndryshime

Serie A
Arrestohet mbrojtësi italian, zihet me 60 mijë euro kesh si dhe dy lloje të drogave

Arrestohet mbrojtësi italian, zihet me 60 mijë euro kesh si dhe dy lloje të drogave

Serie A
Notat e lojtarëve: Roma 1-0 Verona

Notat e lojtarëve: Roma 1-0 Verona

Serie A
Roma me fitore minimale ndaj Veronas, vazhdon ngritja në tabelë

Roma me fitore minimale ndaj Veronas, vazhdon ngritja në tabelë

Serie A
Roma luan për top katërshe, Verona për mbijetesë – formacionet zyrtare

Roma luan për top katërshe, Verona për mbijetesë – formacionet zyrtare

Serie A
Klasi është i përhershëm – Pedro kthen kohën pas për të realizuar gol të bukur me rrotullim

Klasi është i përhershëm – Pedro kthen kohën pas për të realizuar gol të bukur me rrotullim

Serie A
Inter 1-0 Hellas Verona, nota e Asllanit dhe të tjerëve

Inter 1-0 Hellas Verona, nota e Asllanit dhe të tjerëve

Serie A
Interi fiton minimalisht ndaj Veronës

Interi fiton minimalisht ndaj Veronës

Serie A
Interi synon t’i kthehet fitores në ndeshjen ndaj Veronës, formacionet zyrtare

Interi synon t’i kthehet fitores në ndeshjen ndaj Veronës, formacionet zyrtare

Serie A
Hellas Verona ofertë për transferimin e Xhuliano Skukës nga Partizani

Hellas Verona ofertë për transferimin e Xhuliano Skukës nga Partizani

Serie A
Roma po pret ofertën e duhur për ta larguar Kumbullën

Roma po pret ofertën e duhur për ta larguar Kumbullën

Serie A
Ekspertët italianë të gjykimit tregojnë pse nuk u dhanë penalltitë për Veronën në ndeshje ndaj Juventusit

Ekspertët italianë të gjykimit tregojnë pse nuk u dhanë penalltitë për Veronën në ndeshje ndaj Juventusit

Serie A
Notat e lojtarëve, Verona 0-1 Juventus: Mesfusha e Zonjës së Vjetër në nivel

Notat e lojtarëve, Verona 0-1 Juventus: Mesfusha e Zonjës së Vjetër në nivel

Serie A
Juventusi fiton me mund ndaj Veronas, fluturon në renditje

Juventusi fiton me mund ndaj Veronas, fluturon në renditje

Serie A
Formacionet zyrtare, Verona – Juventus: Zonja e Vjetër kërkon fitore për tu ngjitur

Formacionet zyrtare, Verona – Juventus: Zonja e Vjetër kërkon fitore për tu ngjitur

Serie A
Tammy Abraham me një nga huqjet më të mëdha të këtij sezoni

Tammy Abraham me një nga huqjet më të mëdha të këtij sezoni

Serie A
Notat e lojtarëve: Verona 1-3 Roma, dështon Abraham

Notat e lojtarëve: Verona 1-3 Roma, dështon Abraham

Serie A
Roma merr fitore spektakolare ndaj Veronës

Roma merr fitore spektakolare ndaj Veronës

Serie A
Formacionet zyrtare: Roma synon tri pikë ndaj Veronës

Formacionet zyrtare: Roma synon tri pikë ndaj Veronës

Serie A