Dy gola të shpejtë në ndeshjen Real – Malaga (Video)

Real Madridi shpejt e ka rikthyer epërsinë në favor të vetin në ndeshje ndaj Malagas, të cilët shënuan të parët për barazimin e rezultatit.

Mysafirët arritën të barazojnë rezultatin në minutën e 18-të me anë të sulmuesit të tyre kryesor, Diego Rolan.

Megjithatë, gëzimi i Malagas nuk zgjati as tre minuta, pasi Mbretërit gjeten shpejt golin e epërsisë.

Ishte mesfushori brazilian, Casemiro, i cili shënoi më kokë në minutën e 21-të për 2-1.

Goli i Casemiros erdhi pas asistimit të Toni Kroos. /Telegrafi/

Shuma marramendëse e parave që skuadra e Anglisë do të marrë nëse fiton në Euro 2024

Anglia e nis me fitore në Euro 2024 dhe merr kryesimin e grupit

Ronaldinho “shpërthen” ndaj Brazilit: Nuk do t’i shikoj ndeshjet e tyre, shumica janë lojtarë mesatarë