LAJMI I FUNDIT:
Casemiro

Casemiro

279 Artikuj

Info

Carlos Henrique José Francisco Venâncio – Casimiro ka lindur më 23 shkurt 1992 në Brazil

Bayern Munichu heq dorë nga Casemiro

Bayern Munichu heq dorë nga Casemiro

Bundesliga
Ratcliffe raportohet se i ka kërkuar Ten Hagut t’i largojë dy yje nga Man United

Ratcliffe raportohet se i ka kërkuar Ten Hagut t’i largojë dy yje nga Man United

Premier League
Casemiro mund të jetë ‘viktima’ e parë e revolucionit te Manchester United, largimi që në janar

Casemiro mund të jetë ‘viktima’ e parë e revolucionit te Manchester United, largimi që në janar

Premier League
Thellohet kriza e lëndimeve tek Man United, “Djajtë e Kuq” humbasin edhe dy lojtarë tjerë

Thellohet kriza e lëndimeve tek Man United, “Djajtë e Kuq” humbasin edhe dy lojtarë tjerë

Premier League
Lojtarët e Man Utd tashmë i kanë bërë të qarta ndjenjat për Zidane

Lojtarët e Man Utd tashmë i kanë bërë të qarta ndjenjat për Zidane

Premier League
Casemiro emëron tre lojtarët më të mëdhenj të gjeneratës së tij, befason me fjalët për Messin

Casemiro emëron tre lojtarët më të mëdhenj të gjeneratës së tij, befason me fjalët për Messin

Ndërkombëtare
Shtohen problemet për Man Utd, Casemiro mungon disa javë shkaku i lëndimit

Shtohen problemet për Man Utd, Casemiro mungon disa javë shkaku i lëndimit

Premier League
Casemiro është bërë pishman që u largua nga Real Madridi në drejtim të Man Utd

Casemiro është bërë pishman që u largua nga Real Madridi në drejtim të Man Utd

Premier League
Probleme për mesfushën e Man United, lëndohet Casemiro

Probleme për mesfushën e Man United, lëndohet Casemiro

Premier League
Formacioni i javës në Ligën e Kampionëve

Formacioni i javës në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Bayern Munichu fiton trilerin ndaj Manchester Unitedit

Bayern Munichu fiton trilerin ndaj Manchester Unitedit

Liga e Kampionëve
Hojlund zbulon se çfarë i tha Casemiro në momentin që e tërhoqi për fanelle në humbjen ndaj Arsenalit

Hojlund zbulon se çfarë i tha Casemiro në momentin që e tërhoqi për fanelle në humbjen ndaj Arsenalit

Premier League
Porta e zbrazët, por Casemiro humbi një shans të pabesueshëm kundër Nottingham Forest

Porta e zbrazët, por Casemiro humbi një shans të pabesueshëm kundër Nottingham Forest

Premier League
Formacioni i Man Utd pas transferimeve të ëndrrave të Sheikh Jassim

Formacioni i Man Utd pas transferimeve të ëndrrave të Sheikh Jassim

Premier League
Kështu duket skuadra më e vlefshme në botë me lojtarë që kanë mbi 30 vjeç – mungojnë Messi dhe Ronaldo

Kështu duket skuadra më e vlefshme në botë me lojtarë që kanë mbi 30 vjeç – mungojnë Messi dhe Ronaldo

Ndërkombëtare
“Ishte një blerje paniku”, Carragher flet për transferimin e Casemiro në Man Utd

“Ishte një blerje paniku”, Carragher flet për transferimin e Casemiro në Man Utd

Premier League
Këta janë 15 lojtarët e klasit botëror që do të luajnë në Ligën Premier në sezonin 2023/24

Këta janë 15 lojtarët e klasit botëror që do të luajnë në Ligën Premier në sezonin 2023/24

Premier League
Nga Bruno te Ibrahimovic dhe Casemiro – renditen nënshkrimet më të mira të Man Utd në epokën pas Alex Ferguson

Nga Bruno te Ibrahimovic dhe Casemiro – renditen nënshkrimet më të mira të Man Utd në epokën pas Alex Ferguson

Premier League
“Trashaluqi” Casemiro befason të gjithë me pamjen e tij në stërvitjen e Man Utd

“Trashaluqi” Casemiro befason të gjithë me pamjen e tij në stërvitjen e Man Utd

Premier League
Casemiro zbulon arsyen e largimit nga Real Madridi te Man Utd

Casemiro zbulon arsyen e largimit nga Real Madridi te Man Utd

Premier League
Casemiro ‘nuk do të habitej’ nëse Vinicius Jr do të vendoste të largohej nga Real Madridi

Casemiro ‘nuk do të habitej’ nëse Vinicius Jr do të vendoste të largohej nga Real Madridi

La Liga
Nga 67 milionë për Kroos-Modric-Casemiro në 210 milionë për Camavinga-Tchouameni-Bellingham

Nga 67 milionë për Kroos-Modric-Casemiro në 210 milionë për Camavinga-Tchouameni-Bellingham

La Liga
Notat e lojtarëve, Manchester United 4-1 Chelsea: Bruno dhe Casemiro më të mirët

Notat e lojtarëve, Manchester United 4-1 Chelsea: Bruno dhe Casemiro më të mirët

Premier League
Ylli i madh po e ndihmon Manchester Unitedin në transferimin e Neymarit

Ylli i madh po e ndihmon Manchester Unitedin në transferimin e Neymarit

Premier League