Tifozët kuqezi brohorasin në korr: Unë jam Astriti, unë jam Astriti

Tifozët e kombëtares shqiptare kanë qenë protagonistë të ndeshjes mes Shqipërisë dhe Izraelit.

Kuqezinjtë në pjesën e parë të ndeshjes kanë kujtuar aktivistin e ndjerë të Lëvizjes Vetëvendosje, Astrit Dehari.

Në fakt, në minutën e 26-të të ndeshjes tifozët kanë brohoritur në korr për rreth një minutë ‘Unë jam Artisti, unë jam Astriti’.

Ndryshe, Shqipëria aktualisht (min. 57) është duke pësuar humbje me rezultat 1-0. /Telegrafi/

Astrit Dehari, ishte tifozë i madh i Kombëtares shqiptare

“Salah është lojtari më egoist që kam parë ndonjëherë”, legjenda e Liverpoolit godet egjiptianin

Ten Hag zbulon emrin e superyllit që Man Utd nuk arriti ta nënshkruajë në verë

Chelsea po përgatit një ofertë të çmendur për objektivin 17-vjeçar të Barcelonës

Roma 0-2 Bayer Leverkusen, nota e Granit Xhakës dhe të tjerëve

Liga e Evropës
Barcelona e hapur për të shitur yllin e madh të ekipit

"Nuk ka mbaruar ende, na duhet edhe një gol kundër Romës për finale" - Xhaka flet pas fitores së madhe