LAJMI I FUNDIT:
Vendos vetëm një gol i Bintsoukas, Partizani në finalen e madhe

Vendos vetëm një gol i Bintsoukas, Partizani në finalen e madhe

Superliga
Fito biletë FALAS për ndeshjen Shqipëri – Spanjë duke blerë internet për udhëtime nga 99esim.com

Fito biletë FALAS për ndeshjen Shqipëri – Spanjë duke blerë internet për udhëtime nga 99esim.com

Kombëtarja e Shqipërisë
“Të jetojmë në paqe me njëri-tjetrin”, Armand Duka flet për bashkëpunimin me Serbinë

“Të jetojmë në paqe me njëri-tjetrin”, Armand Duka flet për bashkëpunimin me Serbinë

Kombëtarja e Shqipërisë
“Ishim gati, por s’na pyetën fare” – Ministri i Sportit, Hajrulla Çeku reagon ashpër ndaj bashkëpunimit Shqipëri-Serbi

“Ishim gati, por s’na pyetën fare” – Ministri i Sportit, Hajrulla Çeku reagon ashpër ndaj bashkëpunimit Shqipëri-Serbi

Kombëtarja e Shqipërisë
‘Final 4’ në Superiorën shqiptare, mësohen çiftet gjysmëfinaliste

‘Final 4’ në Superiorën shqiptare, mësohen çiftet gjysmëfinaliste

Superliga
Gjest i bukur nga FSHF: Të gjithë ish-lojtarëve të Shqipërisë u siguron biletat për ndeshjen e parë në Euro 2024

Gjest i bukur nga FSHF: Të gjithë ish-lojtarëve të Shqipërisë u siguron biletat për ndeshjen e parë në Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
Reagime të ashpra nga komuniteti sportiv në Kosovë për idenë e organizimit të Kampionatit Evropian nga Shqipëria dhe Serbia

Reagime të ashpra nga komuniteti sportiv në Kosovë për idenë e organizimit të Kampionatit Evropian nga Shqipëria dhe Serbia

Kombëtarja e Shqipërisë
“S’kemi pse kapërcejmë Kosovën për t’i dhënë ndihmë Serbisë”, Tifozat Kuq e Zi reagojnë për kandidaturën e Shqipërisë me Serbinë

“S’kemi pse kapërcejmë Kosovën për t’i dhënë ndihmë Serbisë”, Tifozat Kuq e Zi reagojnë për kandidaturën e Shqipërisë me Serbinë

Kombëtarja e Shqipërisë
I pari i FSHF-së, Armand Duka konfirmon se Shqipëria dhe Serbia kanë kandiduar së bashku për organizimin e Euro 2027 për U-21

I pari i FSHF-së, Armand Duka konfirmon se Shqipëria dhe Serbia kanë kandiduar së bashku për organizimin e Euro 2027 për U-21

Kombëtarja e Shqipërisë
“Për të shkuar në Euro 2024 duhet të bëj më shumë, grupi forca e Shqipërisë” – Daku flet për të gjitha edhe rreth Rubin Kazan

“Për të shkuar në Euro 2024 duhet të bëj më shumë, grupi forca e Shqipërisë” – Daku flet për të gjitha edhe rreth Rubin Kazan

Kombëtarja e Shqipërisë
Fitojnë Vllaznia dhe Partizani, gara për vendet e ‘Final 4’ mbetet e hapur në Shqipëri

Fitojnë Vllaznia dhe Partizani, gara për vendet e ‘Final 4’ mbetet e hapur në Shqipëri

Superliga
Nga 23 në 26 lojtarë për ekip në Euro 2024, Sylvinho ka më shumë mundësi tani

Nga 23 në 26 lojtarë për ekip në Euro 2024, Sylvinho ka më shumë mundësi tani

Kombëtarja e Shqipërisë
Gjyqtari i njohur anglez, Anthony Taylor do të drejtojë finalen e titullit në Superligën e Shqipërisë

Gjyqtari i njohur anglez, Anthony Taylor do të drejtojë finalen e titullit në Superligën e Shqipërisë

Superliga
“Shqiponja” e Ardian Ismajlit tërbon serbët – fotoja e albumit po shitet edhe në Serbi

“Shqiponja” e Ardian Ismajlit tërbon serbët – fotoja e albumit po shitet edhe në Serbi

Kombëtarja e Shqipërisë
FSHF bën ndryshime te trajnerët te moshat, Shkëmbi dhe Ahmati me pozita të reja

FSHF bën ndryshime te trajnerët te moshat, Shkëmbi dhe Ahmati me pozita të reja

Kombëtarja e Shqipërisë
“Kam lindur në Athinë, por jam shqiptar” – Mitaj jep intervistë për medium rus dhe flet me krenari për ngjyrat kuqezi

“Kam lindur në Athinë, por jam shqiptar” – Mitaj jep intervistë për medium rus dhe flet me krenari për ngjyrat kuqezi

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria U21 “bie” në Air Albania, skuadra e Bushit nuk i reziston Zvicrës

Shqipëria U21 “bie” në Air Albania, skuadra e Bushit nuk i reziston Zvicrës

Kombëtarja e Shqipërisë
FSHF do të mirëpresë ndeshjet e raundit të dytë për Euro U-19 për vajza

FSHF do të mirëpresë ndeshjet e raundit të dytë për Euro U-19 për vajza

Kombëtarja e Shqipërisë
Asllani: Humbja nga Kili na uli moralin, luaj kudo ku Kombëtarja ka nevojë

Asllani: Humbja nga Kili na uli moralin, luaj kudo ku Kombëtarja ka nevojë

Kombëtarja e Shqipërisë
Bajrami: Pozicionin tim në fushë e vendos trajneri, kthehemi në formë për Evropianin

Bajrami: Pozicionin tim në fushë e vendos trajneri, kthehemi në formë për Evropianin

Kombëtarja e Shqipërisë
Suedi 1-0 Shqipëri, notat e lojtarëve: Shkëlqejnë Strakosha, Gjimshiti dhe Mitaj

Suedi 1-0 Shqipëri, notat e lojtarëve: Shkëlqejnë Strakosha, Gjimshiti dhe Mitaj

Kombëtarja e Shqipërisë
Sylvinho: Me Brojën provuam zgjidhje të reja, jam i kënaqur me atmosferën e lojtarëve

Sylvinho: Me Brojën provuam zgjidhje të reja, jam i kënaqur me atmosferën e lojtarëve

Kombëtarja e Shqipërisë
Mitaj: Rezultati nuk ishte i drejtë, kjo është e vërteta me Juventusin

Mitaj: Rezultati nuk ishte i drejtë, kjo është e vërteta me Juventusin

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria luan mirë në Stockholm, por mposhtet minimalisht nga Suedia

Shqipëria luan mirë në Stockholm, por mposhtet minimalisht nga Suedia

Kombëtarja e Shqipërisë