LAJMI I FUNDIT:
Barazim i madh i Shqipërisë ndaj Republikës Çeke si mysafir, ëndrra për Euro 2024 vazhdon

Barazim i madh i Shqipërisë ndaj Republikës Çeke si mysafir, ëndrra për Euro 2024 vazhdon

Kombëtarja e Shqipërisë
‘Bomba’ e Nedim Bajramit – Shqipëria barazon shifrat ndaj Republikës Çeke

‘Bomba’ e Nedim Bajramit – Shqipëria barazon shifrat ndaj Republikës Çeke

Kombëtarja e Shqipërisë
Pjesa e parë, Republikë Çeke 0-0 Shqipëri: Kuqezinjtë të rrezikshëm në kundërsulm

Pjesa e parë, Republikë Çeke 0-0 Shqipëri: Kuqezinjtë të rrezikshëm në kundërsulm

Kombëtarja e Shqipërisë
Formacionet zyrtare, Republika Çeke – Shqipëria: Sylvinho me ndryshim në sulm

Formacionet zyrtare, Republika Çeke – Shqipëria: Sylvinho me ndryshim në sulm

Kombëtarja e Shqipërisë
Përballjet direkte Republikë Çeke – Shqipëri, gjashtë ndeshje dhe pa barazim

Përballjet direkte Republikë Çeke – Shqipëri, gjashtë ndeshje dhe pa barazim

Kombëtarja e Shqipërisë
Përballja me Çekinë, Sylvinho skicon formacionin e Shqipërisë

Përballja me Çekinë, Sylvinho skicon formacionin e Shqipërisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Dita e ndeshjes: Shqipëria kërkon rezultat pozitiv te Çekia

Dita e ndeshjes: Shqipëria kërkon rezultat pozitiv te Çekia

Kombëtarja e Shqipërisë
Gjimshiti: Çekia mbetet favorite, por futemi në fushë me shumë vetëbesim – dua të luajë në Euro 2024

Gjimshiti: Çekia mbetet favorite, por futemi në fushë me shumë vetëbesim – dua të luajë në Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
Sylvinho para ndeshjes me Çekinë: Zemër dhe përqendrim maksimal, llogaritë bëhen në nëntor

Sylvinho para ndeshjes me Çekinë: Zemër dhe përqendrim maksimal, llogaritë bëhen në nëntor

Kombëtarja e Shqipërisë
Daku e Muja në një intervistë ndryshe, të parën nga grumbullimi me Kombëtaren e Shqipërisë

Daku e Muja në një intervistë ndryshe, të parën nga grumbullimi me Kombëtaren e Shqipërisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Kuqezinjtë kryejnë stërvitjen e fundit në Shqipëri, shqetëson vetëm një futbollist shkaku i lëndimit

Kuqezinjtë kryejnë stërvitjen e fundit në Shqipëri, shqetëson vetëm një futbollist shkaku i lëndimit

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria zhvilloi stërvitjen e parë, kishte mungesa

Shqipëria zhvilloi stërvitjen e parë, kishte mungesa

Kombëtarja e Shqipërisë
Caktohen gjyqtarët për ndeshjen mes Çekisë dhe Shqipërisë

Caktohen gjyqtarët për ndeshjen mes Çekisë dhe Shqipërisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Bajrami para përballjeve vendimtare me Republikën Çeke dhe Poloninë: Tifozët na motivojnë

Bajrami para përballjeve vendimtare me Republikën Çeke dhe Poloninë: Tifozët na motivojnë

Kombëtarja e Shqipërisë
Cikalleshi: Kualifikohemi në Evropian nëse luajmë si një trup i vetëm

Cikalleshi: Kualifikohemi në Evropian nëse luajmë si një trup i vetëm

Kombëtarja e Shqipërisë
Polakët i pret ferri në ‘Air Albania’, shiten të gjitha biletat për ndeshjen Shqipëri – Poloni

Polakët i pret ferri në ‘Air Albania’, shiten të gjitha biletat për ndeshjen Shqipëri – Poloni

Kombëtarja e Shqipërisë
Superliga e Shqipërisë mbyll xhiron e dytë: Fitojnë Partizani, Egnatia dhe Skënderbeu

Superliga e Shqipërisë mbyll xhiron e dytë: Fitojnë Partizani, Egnatia dhe Skënderbeu

Superliga
Mungesa e pasaportave, ndryshon lista e Shqipërisë U21

Mungesa e pasaportave, ndryshon lista e Shqipërisë U21

Kombëtarja e Shqipërisë
Sylvinho flet për dy ardhjet e fundit të Shqipërisë, Dakun dhe Mujën

Sylvinho flet për dy ardhjet e fundit të Shqipërisë, Dakun dhe Mujën

Kombëtarja e Shqipërisë
Sfidat ndaj Çekisë e Polonisë, Sylvinho: Do luajmë me dy ekipe të forta, por ne duam kualifikimin

Sfidat ndaj Çekisë e Polonisë, Sylvinho: Do luajmë me dy ekipe të forta, por ne duam kualifikimin

Kombëtarja e Shqipërisë
Sylvinho publikon listën me emrat e 25 lojtarëve për sfidat me Çekinë dhe Poloninë, dy ish-yjet e Kosovës pjesë e të ftuarve

Sylvinho publikon listën me emrat e 25 lojtarëve për sfidat me Çekinë dhe Poloninë, dy ish-yjet e Kosovës pjesë e të ftuarve

Kombëtarja e Shqipërisë
Bushi: Kemi lojtarë me shumë cilësi, jemi optimistë për dy ndeshjet ndaj Armenisë dhe Rumanisë

Bushi: Kemi lojtarë me shumë cilësi, jemi optimistë për dy ndeshjet ndaj Armenisë dhe Rumanisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria U17 zyrtarizon dy ndeshjet miqësore të muajit shtator

Shqipëria U17 zyrtarizon dy ndeshjet miqësore të muajit shtator

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria U19 zyrtarizon dy miqësore për muajin shtator

Shqipëria U19 zyrtarizon dy miqësore për muajin shtator

Kombëtarja e Shqipërisë