LAJMI I FUNDIT:

Kombëtarja e Shqipërisë

Shqipëria U19 zyrtarizon dy miqësore me Turqinë

Shqipëria U19 zyrtarizon dy miqësore me Turqinë

Kombëtarja e Shqipërisë
Arritje historike, FSHF sjell në Shqipëri finalet e Kampionatit Evropian 2025 për grupmoshën U-17

Arritje historike, FSHF sjell në Shqipëri finalet e Kampionatit Evropian 2025 për grupmoshën U-17

Kombëtarja e Shqipërisë
Krasniqi dhe Hilaj të bindura: Marrim rezultate të mira po luajtëm si ndaj Hungarisë

Krasniqi dhe Hilaj të bindura: Marrim rezultate të mira po luajtëm si ndaj Hungarisë

Kombëtarja e Shqipërisë
UEFA gjobit Shqipërinë me 44 mijë euro për ekseset në ndeshjen ndaj Polonisë, i jep edhe pesë paralajmërime

UEFA gjobit Shqipërinë me 44 mijë euro për ekseset në ndeshjen ndaj Polonisë, i jep edhe pesë paralajmërime

Kombëtarja e Shqipërisë
“Jam i lumtur që po e ‘pushtojmë’ UEFA-n”, reagimi i Jasir Asanit pasi goli i tij u votua si më i miri

“Jam i lumtur që po e ‘pushtojmë’ UEFA-n”, reagimi i Jasir Asanit pasi goli i tij u votua si më i miri

Kombëtarja e Shqipërisë
Goli i Jasir Asanit zgjidhet më i miri i javës nga UEFA

Goli i Jasir Asanit zgjidhet më i miri i javës nga UEFA

Kombëtarja e Shqipërisë
Pochettino: Kush është Federata Shqiptare e Futbollit? Unë njoh Sylvinhon dhe Zabaletan

Pochettino: Kush është Federata Shqiptare e Futbollit? Unë njoh Sylvinhon dhe Zabaletan

Kombëtarja e Shqipërisë
Sa para do të fitonte Shqipëria nëse do të futej në Euro 2024

Sa para do të fitonte Shqipëria nëse do të futej në Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
Në Shqipëri ndodh një gjë e rrallë, babai i futbollistit i ‘ikë’ sigurimit dhe hynë në fushë për të festuar golin e fitores

Në Shqipëri ndodh një gjë e rrallë, babai i futbollistit i ‘ikë’ sigurimit dhe hynë në fushë për të festuar golin e fitores

Kombëtarja e Shqipërisë
Berat Gjimshiti, lideri i heshtur që po e udhëheq Shqipërinë drejt evropianit: Jemi grup i bashkuar, sakrifikojmë të gjithë për njëri-tjetrin

Berat Gjimshiti, lideri i heshtur që po e udhëheq Shqipërinë drejt evropianit: Jemi grup i bashkuar, sakrifikojmë të gjithë për njëri-tjetrin

Romak Zeqiri
Përmbysën Rumaninë dhe morën tre pikë, Bushi: Ishte fitore karakteri dhe burrash, falënderoj çunat

Përmbysën Rumaninë dhe morën tre pikë, Bushi: Ishte fitore karakteri dhe burrash, falënderoj çunat

Kombëtarja e Shqipërisë
Goli i jashtëzakonshëm ndaj Polonisë, Jasir Asani në garë me yjet e mëdha për çmimin e madh nga UEFA

Goli i jashtëzakonshëm ndaj Polonisë, Jasir Asani në garë me yjet e mëdha për çmimin e madh nga UEFA

Kombëtarja e Shqipërisë
Fitore me rikthim spektakolar, Shqipëria U21 mposht Rumaninë

Fitore me rikthim spektakolar, Shqipëria U21 mposht Rumaninë

Kombëtarja e Shqipërisë
Fitoret e Shqipërisë, stadiumi i ri, kthimi i Brojës dhe besimi te Sylvinho – Armand Duka flet për të gjitha

Fitoret e Shqipërisë, stadiumi i ri, kthimi i Brojës dhe besimi te Sylvinho – Armand Duka flet për të gjitha

Kombëtarja e Shqipërisë
“Uno kryqzimo, due kryqzimo, Berlin” – mënyra se si lindi ideja e banderolës që u bë virale në rrjetet sociale është mjaft interesante

“Uno kryqzimo, due kryqzimo, Berlin” – mënyra se si lindi ideja e banderolës që u bë virale në rrjetet sociale është mjaft interesante

Kombëtarja e Shqipërisë
Dora e Sylvinhos te Shqipëria: Dy afrimet e tij që po i dërgojnë kuqezinjtë drejt Euro 2024

Dora e Sylvinhos te Shqipëria: Dy afrimet e tij që po i dërgojnë kuqezinjtë drejt Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
Iu pengon një hero i Kosovës, mediat serbe me kërkesë absurde ndaj UEFA-s që ta dënojnë Mirlind Dakun

Iu pengon një hero i Kosovës, mediat serbe me kërkesë absurde ndaj UEFA-s që ta dënojnë Mirlind Dakun

Kombëtarja e Shqipërisë
Shënoi gol të jashtëzakonshëm, Asani tregon se çfarë i tha Szczesny pas pjesës së parë

Shënoi gol të jashtëzakonshëm, Asani tregon se çfarë i tha Szczesny pas pjesës së parë

Kombëtarja e Shqipërisë
Ku ka më mirë se suksesin t’ia dedikosh nënës? Ardian Ismajli vrapon dhe përqafon nënën e tij pas fitores së Shqipërisë

Ku ka më mirë se suksesin t’ia dedikosh nënës? Ardian Ismajli vrapon dhe përqafon nënën e tij pas fitores së Shqipërisë

Kombëtarja e Shqipërisë
“T’i këndojmë Adem Jasharit” – Festa spektakolare e futbollistëve të Kombëtares me tifozët me këngë për komandantin legjendar

“T’i këndojmë Adem Jasharit” – Festa spektakolare e futbollistëve të Kombëtares me tifozët me këngë për komandantin legjendar

Kombëtarja e Shqipërisë
Asllani thotë se Shqipëria po funksionon mirë vetëm falë grupit

Asllani thotë se Shqipëria po funksionon mirë vetëm falë grupit

Kombëtarja e Shqipërisë
Sa janë gjasat e Shqipërisë që të luajë në Euro 2024 kur i kanë mbetur edhe tri ndeshje

Sa janë gjasat e Shqipërisë që të luajë në Euro 2024 kur i kanë mbetur edhe tri ndeshje

Kombëtarja e Shqipërisë
Sylvinho flet për të gjitha, fitorja, tifozët, zëvendësimet dhe Armando Broja

Sylvinho flet për të gjitha, fitorja, tifozët, zëvendësimet dhe Armando Broja

Kombëtarja e Shqipërisë
Fjalët e Mirlind Dakut pas ndeshjes: Goli, festa dhe dedikimi

Fjalët e Mirlind Dakut pas ndeshjes: Goli, festa dhe dedikimi

Kombëtarja e Shqipërisë