LAJMI I FUNDIT:
“T’i këndojmë Adem Jasharit” – Festa spektakolare e futbollistëve të Kombëtares me tifozët me këngë për komandantin legjendar

“T’i këndojmë Adem Jasharit” – Festa spektakolare e futbollistëve të Kombëtares me tifozët me këngë për komandantin legjendar

Kombëtarja e Shqipërisë
Asllani thotë se Shqipëria po funksionon mirë vetëm falë grupit

Asllani thotë se Shqipëria po funksionon mirë vetëm falë grupit

Kombëtarja e Shqipërisë
Sa janë gjasat e Shqipërisë që të luajë në Euro 2024 kur i kanë mbetur edhe tri ndeshje

Sa janë gjasat e Shqipërisë që të luajë në Euro 2024 kur i kanë mbetur edhe tri ndeshje

Kombëtarja e Shqipërisë
Sylvinho flet për të gjitha, fitorja, tifozët, zëvendësimet dhe Armando Broja

Sylvinho flet për të gjitha, fitorja, tifozët, zëvendësimet dhe Armando Broja

Kombëtarja e Shqipërisë
Fjalët e Mirlind Dakut pas ndeshjes: Goli, festa dhe dedikimi

Fjalët e Mirlind Dakut pas ndeshjes: Goli, festa dhe dedikimi

Kombëtarja e Shqipërisë
Ramadani pas fitores së Shqipërisë: I tash trajnerit nuk kam problem ta ruaj Zielinskin, e dija që do të fitonim

Ramadani pas fitores së Shqipërisë: I tash trajnerit nuk kam problem ta ruaj Zielinskin, e dija që do të fitonim

Kombëtarja e Shqipërisë
Festa e golit të Mirlind Dakut dhe tatuazhi i kushtuar heroit kombëtar Agim Ramadani – Katana

Festa e golit të Mirlind Dakut dhe tatuazhi i kushtuar heroit kombëtar Agim Ramadani – Katana

Kombëtarja e Shqipërisë
Situata e grupit të Shqipërisë, kuqezinjtë lider dhe drejt Euro 2024

Situata e grupit të Shqipërisë, kuqezinjtë lider dhe drejt Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
Dy ‘krisma’ në Tiranë, Shqipëria merr fitore madhështore ndaj Polonisë dhe bën hap gjigant drejt Euro 2024

Dy ‘krisma’ në Tiranë, Shqipëria merr fitore madhështore ndaj Polonisë dhe bën hap gjigant drejt Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
Radha e Mirlind Dakut – sulmuesi gjilanas shton epërsinë e Shqipërisë

Radha e Mirlind Dakut – sulmuesi gjilanas shton epërsinë e Shqipërisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria shkon në pushim me epërsi fal perlës së Jasir Asanit

Shqipëria shkon në pushim me epërsi fal perlës së Jasir Asanit

Kombëtarja e Shqipërisë
Super, super gol nga Jasir Asani – festë në ‘Air Albania’

Super, super gol nga Jasir Asani – festë në ‘Air Albania’

Kombëtarja e Shqipërisë
Mjete piroteknike në fushë, ndërpritet për disa momente ndeshja Shqipëri- Poloni

Mjete piroteknike në fushë, ndërpritet për disa momente ndeshja Shqipëri- Poloni

Kombëtarja e Shqipërisë
Konflikte mes tifozëve para nisjes së ndeshjes – gjuhen me stola pas portës

Konflikte mes tifozëve para nisjes së ndeshjes – gjuhen me stola pas portës

Kombëtarja e Shqipërisë
Pse nuk luan Etrit Berisha – ndihmësi Pablo Zabaleta zbulon arsyen

Pse nuk luan Etrit Berisha – ndihmësi Pablo Zabaleta zbulon arsyen

Kombëtarja e Shqipërisë
Formacionet zyrtare, Shqipëri – Poloni: Sylvinho me dy ndryshime

Formacionet zyrtare, Shqipëri – Poloni: Sylvinho me dy ndryshime

Kombëtarja e Shqipërisë
Ndizet atmosfera, “Plisat” marshojnë drejt stadiumit në mbështetje të Kombëtares

Ndizet atmosfera, “Plisat” marshojnë drejt stadiumit në mbështetje të Kombëtares

Kombëtarja e Shqipërisë
UEFA vendos: Shqipëri – Poloni fillon me një minutë heshtje

UEFA vendos: Shqipëri – Poloni fillon me një minutë heshtje

Kombëtarja e Shqipërisë
Përballja më e rëndësishme deri më tani, formacioni i mundshëm i Shqipërisë për duelin me Poloninë

Përballja më e rëndësishme deri më tani, formacioni i mundshëm i Shqipërisë për duelin me Poloninë

Kombëtarja e Shqipërisë
Dita e ndeshjes: Shqipëria sonte kërkon tre pikët ndaj Polonisë për të vazhduar ëndrrën për Euro 2024

Dita e ndeshjes: Shqipëria sonte kërkon tre pikët ndaj Polonisë për të vazhduar ëndrrën për Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
Shqipëria U21 i nis mbarë kualifikimet, fiton si mysafir i Armenisë

Shqipëria U21 i nis mbarë kualifikimet, fiton si mysafir i Armenisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Sylvinho: I kënaqur me rezultatin, por jo me lojën – faleminderit tifozëve që ishin në stadium

Sylvinho: I kënaqur me rezultatin, por jo me lojën – faleminderit tifozëve që ishin në stadium

Kombëtarja e Shqipërisë
Nedim Bajrami golin ndaj Çekisë e cilëson si më të mirin në karrierën e tij

Nedim Bajrami golin ndaj Çekisë e cilëson si më të mirin në karrierën e tij

Kombëtarja e Shqipërisë
Berisha: Kjo Shqipëri aktuale më e talentuar se ajo që shkoi në Euro 2016

Berisha: Kjo Shqipëri aktuale më e talentuar se ajo që shkoi në Euro 2016

Kombëtarja e Shqipërisë