Skandaloze: Plasë dajaku në ndeshjen e femrave (Foto/Video)

Ndeshja e vlefshme për titullin në Superligën e femrave ndërmjet Mitrovicës dhe Hajvalisë nuk ka përfunduar pa probleme.

Ndeshjen e fitoi Hajvalia me rezultat 3-1, por në fund të saj ka kërcitur dajaku.

Fillimisht ishin vajzat ato që u kacafytën mes vete, pastaj ia lanë mejdanin burrave. Klubi i Hajvalisë ka dërguar fotografi dhe video në Gazetaolle.com, kush shihet edhe sulmi.

qikat-4

Sipas tyre kryetari i klubit të Mitrovicës, Hajrullah Haxhiu, nuk ka kursyer as femrat e Hajvalisë ku ka goditur tri prej tyre.

Më së keçi e pësoi Shqipe Berisha e cila më pas u dërgua në spital.

qikat-8

Hajvalia më këtë fitore është afër titullit edhe pse ka pikë të barabarta me Mitrovicën, por gollaverazhin e ka më të mirë.

Skandaloze: Plasë dajaku në ndeshjen e femrave, edhe atë një javë pas pranimit në UEFA. :O

Posted by Telegrafi Sport on Saturday, 7 May 2016

Meç i madh i boksit mes Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk - detajet minutë pas minute

Gjithçka çfarë duhet të dini për meçi mes Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk: Koha, titujt, rekordet dhe pesha e tyre

Real Madrid ka një bishë 19-vjeçare në skuadër: Turku i talentuar Arda Guler tregoi trupin pas stërvitjeve të shumta

Mbrojtësi i Borussia Dortmund trondit me pamjen e tij - ai fiton 10 milionë euro në vit dhe pas dy javësh ka finalen e Ligës së Kampionëve

Modric refuzoi dy oferta të mëdha për të qëndruar në Real Madridi, madje ka ulur edhe pagën

Dhjetë nënshkrimet më të mira të Jurgen Klopp si trajner i Liverpool - Salah, Mane dhe të tjerët