LAJMI I FUNDIT:

KFF Hajvalia

25 Artikuj

Hajvalia mposhtet nga Vllaznia, eliminohet nga Liga e Kampionëve për Femra

Hajvalia mposhtet nga Vllaznia, eliminohet nga Liga e Kampionëve për Femra

Liga e Kampionëve
EP Hajvalia kampione në Sigal Superligën e Kosovës

EP Hajvalia kampione në Sigal Superligën e Kosovës

Futboll
Nëntë klube licencohen për garat evropiane, tri klube nuk e kalojnë procesin e licencimit

Nëntë klube licencohen për garat evropiane, tri klube nuk e kalojnë procesin e licencimit

Sport vendor
KFF Mitrovica fituese e Kupës së Kosovës për femra

KFF Mitrovica fituese e Kupës së Kosovës për femra

Futboll
Finalja e Kupës së Kosovës për femra zhvillohet më 17 maj

Finalja e Kupës së Kosovës për femra zhvillohet më 17 maj

Futboll
Të gjitha çmimet dhe gjithçka çfarë ndodhi në ceremoninë “Laureatët e Vitit 2022” nga FFK

Të gjitha çmimet dhe gjithçka çfarë ndodhi në ceremoninë “Laureatët e Vitit 2022” nga FFK

Sport vendor
Hajvalia mposhtet me rezultat të thellë nga Benfica dhe përfundon aventurën evropiane

Hajvalia mposhtet me rezultat të thellë nga Benfica dhe përfundon aventurën evropiane

Ndërkombëtare
Mitrovica fituese e Kupës së Kosovës

Mitrovica fituese e Kupës së Kosovës

Kosovë
Rugova viziton klubin e femrave në Hajvali, thotë se punimet për fushën e re nisin së shpejti

Rugova viziton klubin e femrave në Hajvali, thotë se punimet për fushën e re nisin së shpejti

Superliga
Mitrovica pas Kupës fiton edhe titullin e Kosovës

Mitrovica pas Kupës fiton edhe titullin e Kosovës

Superliga
Vokrri uron KFF Mitrovicën për fitimin e Kupës së Kosovës

Vokrri uron KFF Mitrovicën për fitimin e Kupës së Kosovës

Superliga
Rekord i paarritshëm në futbollin kosovar, përfundon ndeshja 38-0 dhe futbollistet dhurojnë spektakël pas fitores madhështore (Foto/Video)

Rekord i paarritshëm në futbollin kosovar, përfundon ndeshja 38-0 dhe futbollistet dhurojnë spektakël pas fitores madhështore (Foto/Video)

Superliga
Me tri humbje në tri ndeshje, femrat e Hajvalisë eliminohen nga Liga e Kampionëve

Me tri humbje në tri ndeshje, femrat e Hajvalisë eliminohen nga Liga e Kampionëve

Kosovë
Edhe një humbje për vashat e Hajvalisë në Ligën e Kampionëve

Edhe një humbje për vashat e Hajvalisë në Ligën e Kampionëve

Kosovë
Hajvalia pëson humbje në ndeshjen startuese të Ligës së Kampionëve kundër MTK

Hajvalia pëson humbje në ndeshjen startuese të Ligës së Kampionëve kundër MTK

Kosovë
Hajvalia mëson emrat e kundërshtareve në Ligën e Kampionëve

Hajvalia mëson emrat e kundërshtareve në Ligën e Kampionëve

Superliga
Hajvalia pëson humbje në Ligën e Kampionëve

Hajvalia pëson humbje në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Hajvalia befasoi zyrtarin e UEFA-s

Hajvalia befasoi zyrtarin e UEFA-s

Kosovë
Hajvalia e nis me barazim aventurën evropiane

Hajvalia e nis me barazim aventurën evropiane

Futboll
Shala i uron suksese Hajvalisë në Ligën e Kampionëve

Shala i uron suksese Hajvalisë në Ligën e Kampionëve

Kosovë
Zyrtare: Kjo është skuadra kundërshtare e Hajvalisë në Champions League

Zyrtare: Kjo është skuadra kundërshtare e Hajvalisë në Champions League

Liga e Kampionëve
Edhe zyrtarisht, Hajvalia në Ligën e Kampionëve

Edhe zyrtarisht, Hajvalia në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Zyrtare: Skuadra kosovare në Ligën e Kampionëve

Zyrtare: Skuadra kosovare në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Skandaloze: Plasë dajaku në ndeshjen e femrave (Foto/Video)

Skandaloze: Plasë dajaku në ndeshjen e femrave (Foto/Video)

Kosovë