LAJMI I FUNDIT:

FFK

4014 Artikuj

FFK përjashton Ulpianën dhe Vllazninë e Pozharanit nga Liga e Parë

FFK përjashton Ulpianën dhe Vllazninë e Pozharanit nga Liga e Parë

Liga e Parë
Krerët e FFK-së premtojnë zero tolerancë ndaj kurdisjeve të ndeshjeve

Krerët e FFK-së premtojnë zero tolerancë ndaj kurdisjeve të ndeshjeve

Liga e Parë
Ndeshja e kurdisur Ulpiana-Vllaznia po hetohet nga prokuroria

Ndeshja e kurdisur Ulpiana-Vllaznia po hetohet nga prokuroria

Liga e Parë
Këto janë shtatë golat e shënuar në ndeshjen Ulpiana – Vllaznia, që u konsiderua si e kurdisur nga FFK

Këto janë shtatë golat e shënuar në ndeshjen Ulpiana – Vllaznia, që u konsiderua si e kurdisur nga FFK

Liga e Parë
Ulpiana dhe Vllaznia hedhin poshtë deklaratën e FFK-së: Nuk e kurdisëm ndeshjen, po mbrohen klubet tjera

Ulpiana dhe Vllaznia hedhin poshtë deklaratën e FFK-së: Nuk e kurdisëm ndeshjen, po mbrohen klubet tjera

Liga e Parë
“Marrja e 9 pikëve deri te largimi nga rangu i garave” – çfarë thotë Rregullorja Disiplinore e FFK-së ata që kurdisin ndeshje

“Marrja e 9 pikëve deri te largimi nga rangu i garave” – çfarë thotë Rregullorja Disiplinore e FFK-së ata që kurdisin ndeshje

Liga e Parë
FFK nxjerr emrat e atyre që janë të dyshuar për kurdisjen e ndeshjes Ulpiana – Vllaznia

FFK nxjerr emrat e atyre që janë të dyshuar për kurdisjen e ndeshjes Ulpiana – Vllaznia

Liga e Parë
FFK vjen me njoftim: Ndeshja Ulpiana – Vllaznia ishte e kurdisur

FFK vjen me njoftim: Ndeshja Ulpiana – Vllaznia ishte e kurdisur

Liga e Parë
Gjyqtareve nga Kosova i besohet ndarja e drejtësisë në ndeshjen kualifikuese për Euro 2025

Gjyqtareve nga Kosova i besohet ndarja e drejtësisë në ndeshjen kualifikuese për Euro 2025

Ndërkombëtare
“Kombëtaren siç nuk e keni parë asnjëherë tjetër”, FFK kërkon ta ndiqni në TikTok me një video me lojtarët që shkrihen së qeshuri

“Kombëtaren siç nuk e keni parë asnjëherë tjetër”, FFK kërkon ta ndiqni në TikTok me një video me lojtarët që shkrihen së qeshuri

Përfaqësuesja e Kosovës
Anneli Andersen publikon listën e futbollisteve të ftuara për ndeshjet e muajit prill

Anneli Andersen publikon listën e futbollisteve të ftuara për ndeshjet e muajit prill

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova U19 femrat luan tre ndeshje, përzgjedhësja Albina Rrahmani publikon listën

Kosova U19 femrat luan tre ndeshje, përzgjedhësja Albina Rrahmani publikon listën

Përfaqësuesja e Kosovës
Nisin punimet për rindërtimin e tërësishëm të fushës së “Fadil Vokrrit”

Nisin punimet për rindërtimin e tërësishëm të fushës së “Fadil Vokrrit”

Sport vendor
Shkëlqimi i dardanëve U19 në Elite Round – Skautët e gjigantëve evropianë në ndeshjet e Kosovës si dhe e ardhmja, Maliqi: Ka futbollistë që tani meritojnë ftesën nga ‘A’-ja

Shkëlqimi i dardanëve U19 në Elite Round – Skautët e gjigantëve evropianë në ndeshjet e Kosovës si dhe e ardhmja, Maliqi: Ka futbollistë që tani meritojnë ftesën nga ‘A’-ja

Romak Zeqiri
Edi Basa më i miri i xhiros së 26-të në Albi Mall Superligë

Edi Basa më i miri i xhiros së 26-të në Albi Mall Superligë

Superliga
Zhegrova dhe Vojvoda flasin pas disfatës nga Hungaria: Luajtëm mirë, por gabimet tona na kushtuan

Zhegrova dhe Vojvoda flasin pas disfatës nga Hungaria: Luajtëm mirë, por gabimet tona na kushtuan

Përfaqësuesja e Kosovës
Foda me pesë ndryshime nga ndeshja e kaluar, formacioni i mundshëm i Kosovës përballë Hungarisë

Foda me pesë ndryshime nga ndeshja e kaluar, formacioni i mundshëm i Kosovës përballë Hungarisë

Përfaqësuesja e Kosovës
Dardanët kryejnë stërvitjen e fundit, ylli i skuadrës pëson lëndim dhe është në dyshim

Dardanët kryejnë stërvitjen e fundit, ylli i skuadrës pëson lëndim dhe është në dyshim

Përfaqësuesja e Kosovës
Llapi nuk merr fitore në tavolinë për ndeshjen me Malishevën, refuzohet edhe nga shkalla e dytë

Llapi nuk merr fitore në tavolinë për ndeshjen me Malishevën, refuzohet edhe nga shkalla e dytë

Superliga
Kosova mbanë stërvitjen e radhës para nisjes për në Armeni

Kosova mbanë stërvitjen e radhës para nisjes për në Armeni

Përfaqësuesja e Kosovës
Aliti: Shpresojmë që t’ia fillojmë me rezultate pozitive me përzgjedhësin Foda

Aliti: Shpresojmë që t’ia fillojmë me rezultate pozitive me përzgjedhësin Foda

Përfaqësuesja e Kosovës
Ademi i bindur për suksese të Kosovës në krye me përzgjedhësin Foda: Jam krenar me këtë ekip të talentuar

Ademi i bindur për suksese të Kosovës në krye me përzgjedhësin Foda: Jam krenar me këtë ekip të talentuar

Përfaqësuesja e Kosovës
Vojvoda: Këto miqësore na shërbejnë që të përgatitemi për ndeshjet e shtatorit

Vojvoda: Këto miqësore na shërbejnë që të përgatitemi për ndeshjet e shtatorit

Përfaqësuesja e Kosovës
Të gjithë futbollistët e pranishëm, Kosova mbanë stërvitjen e dytë në Kampin Nacional

Të gjithë futbollistët e pranishëm, Kosova mbanë stërvitjen e dytë në Kampin Nacional

Përfaqësuesja e Kosovës