LAJMI I FUNDIT:
Bëri super pritje, Enea Koliçi shpallet më i miri i xhiros së 29-të në Albi Mall Superligë

Bëri super pritje, Enea Koliçi shpallet më i miri i xhiros së 29-të në Albi Mall Superligë

Superliga
Rezultatet dhe renditja pas javës së 29-të në Superligën e Kosovës – Ballkani konsolidohet në krye, Drita në ndjekje, Llapi bie

Rezultatet dhe renditja pas javës së 29-të në Superligën e Kosovës – Ballkani konsolidohet në krye, Drita në ndjekje, Llapi bie

Superliga
Momente tensioni në fund të ndeshjes mes Dukagjinit dhe Llapit

Momente tensioni në fund të ndeshjes mes Dukagjinit dhe Llapit

Superliga
Presidenti i Llapit me akuza të rënda drejt FFK-së pas barazimit me Dukagjinin

Presidenti i Llapit me akuza të rënda drejt FFK-së pas barazimit me Dukagjinin

Superliga
Llapi hap fals në luftën për titull, ndalet nga Dukagjini në Klinë

Llapi hap fals në luftën për titull, ndalet nga Dukagjini në Klinë

Superliga
Malisheva merr fitore komode në udhëtim te Fushë Kosova

Malisheva merr fitore komode në udhëtim te Fushë Kosova

Superliga
Fushë Kosova pret Malishevën, formacionet zyrtare

Fushë Kosova pret Malishevën, formacionet zyrtare

Superliga
Dukagjini dhe Llapi luajnë vetëm për tre pikët, formacionet zyrtare

Dukagjini dhe Llapi luajnë vetëm për tre pikët, formacionet zyrtare

Superliga
Albi Mall Superliga vazhdon me ndeshjet e xhiros së 29-të, vëmendja në Klinë

Albi Mall Superliga vazhdon me ndeshjet e xhiros së 29-të, vëmendja në Klinë

Superliga
Ballkani fiton me dy gola në Drenas, vazhdon si lider në Superligën e Kosovës

Ballkani fiton me dy gola në Drenas, vazhdon si lider në Superligën e Kosovës

Superliga
Gjilani merr fitore të madhe ndaj Prishtinës, bën hap të madh për mbijetesë

Gjilani merr fitore të madhe ndaj Prishtinës, bën hap të madh për mbijetesë

Superliga
Drita me fitore komode ndaj Lirisë, vazhdon presionin për titull

Drita me fitore komode ndaj Lirisë, vazhdon presionin për titull

Superliga
Drita kërkon vetëm tre pikët kundër Lirisë, formacionet zyrtare

Drita kërkon vetëm tre pikët kundër Lirisë, formacionet zyrtare

Superliga
Feronikeli ’74 dhe Ballkani duan vetëm tre pikët, formacionet zyrtare

Feronikeli ’74 dhe Ballkani duan vetëm tre pikët, formacionet zyrtare

Superliga
Prishtina kërkon të rikthehet te fitoret, Gjilani për vazhdimësi – formacionet zyrtare

Prishtina kërkon të rikthehet te fitoret, Gjilani për vazhdimësi – formacionet zyrtare

Superliga
Luhet në Gjilan, Lipjan dhe Drenas, xhiro e 29-të starton me tre duele interesante

Luhet në Gjilan, Lipjan dhe Drenas, xhiro e 29-të starton me tre duele interesante

Superliga
FFK përjashton Ulpianën dhe Vllazninë e Pozharanit nga Liga e Parë

FFK përjashton Ulpianën dhe Vllazninë e Pozharanit nga Liga e Parë

Liga e Parë
Krerët e FFK-së premtojnë zero tolerancë ndaj kurdisjeve të ndeshjeve

Krerët e FFK-së premtojnë zero tolerancë ndaj kurdisjeve të ndeshjeve

Liga e Parë
Ndeshja e kurdisur Ulpiana-Vllaznia po hetohet nga prokuroria

Ndeshja e kurdisur Ulpiana-Vllaznia po hetohet nga prokuroria

Liga e Parë
Këto janë shtatë golat e shënuar në ndeshjen Ulpiana – Vllaznia, që u konsiderua si e kurdisur nga FFK

Këto janë shtatë golat e shënuar në ndeshjen Ulpiana – Vllaznia, që u konsiderua si e kurdisur nga FFK

Liga e Parë
Ulpiana dhe Vllaznia hedhin poshtë deklaratën e FFK-së: Nuk e kurdisëm ndeshjen, po mbrohen klubet tjera

Ulpiana dhe Vllaznia hedhin poshtë deklaratën e FFK-së: Nuk e kurdisëm ndeshjen, po mbrohen klubet tjera

Liga e Parë
“Marrja e 9 pikëve deri te largimi nga rangu i garave” – çfarë thotë Rregullorja Disiplinore e FFK-së ata që kurdisin ndeshje

“Marrja e 9 pikëve deri te largimi nga rangu i garave” – çfarë thotë Rregullorja Disiplinore e FFK-së ata që kurdisin ndeshje

Liga e Parë
FFK nxjerr emrat e atyre që janë të dyshuar për kurdisjen e ndeshjes Ulpiana – Vllaznia

FFK nxjerr emrat e atyre që janë të dyshuar për kurdisjen e ndeshjes Ulpiana – Vllaznia

Liga e Parë
FFK vjen me njoftim: Ndeshja Ulpiana – Vllaznia ishte e kurdisur

FFK vjen me njoftim: Ndeshja Ulpiana – Vllaznia ishte e kurdisur

Liga e Parë