0Shares

Për shumicën e shoferëve, e në veçanti ata më pak përvojë apo me vështirësi në manovrim në hapësira të caktuara, parkimi konsiderohet moment stresues.

Rrallëkush arrin që në tentimin e parë të parkoj veturën, por pas disa tentimeve gjithçka kryhet si është më së miri, transmeton Telegrafi.

Por kështu nuk ndodhi edhe me një grua e cila pas dhjetëra tentimeve jo që nuk arriti ta parkoj veturën, por edhe shkatërroi veturat tjera që ishin në parking.

Ajo në vend se të shtyp frenin apo ndërruesin e shpejtësive, hapi bagazhin duke i pamundësuar të shoh derisa lëvizte mbrapa.

Shikoni videon e postuar më poshtë e cila ka nxitur reagime të ashpra, por që njëherit është shikuar nga miliona njerëz nga e mbarë bota, për faktin se në të shfaqet një rast unik.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)