0Shares

Ministrja e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, ka reaguar pas sulmit të mbrëmshëm në Paris.

Ajo ka shprehur indinjatën e thellë për të gjithë viktimat dhe familjet e tyre.

“E tronditur nga lajmi i tmerrshëm në Paris. Mendimet dhe lutjet tona janë për viktimat dhe familjet e tyre. Ne qëndrojmë të solidarizuar me Francën”, ka shkruar Hoxha në profilit e saj në Facebook.

Ndryshe, mbrëmë një person ka shtënë me armë duke lënë të vrarë një polic. Sulmi është kualifikuar si terrorist. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)