0Shares

Një biznesmen nga Dragashi e mbylli fabrikën në këtë komunë.

Ky person u mbeti borxh punëtorëve e partnerëve dhe shkoi në Serbi.

Dje ai u pa në shoqëri të kryeministrit serb, Aleksandar Vuçiq, duke hapur një fabrikë të re të tekstilit.

Për më shumë, ndiqeni kronikën e përgatitur nga Valon Rashiti për Klan Kosova.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)