0Shares

Tradita mbi 30 vjeçare e familjes Nallbani nga Peja, me zinxhirin e dyqaneve të brendeve të njohura Adidas, Nike, Reebok, Convers, sot u kurorëzua me objektin e ri “Nike Shop” – më moderni në rajon.

Në një dyqan me 600 metra katrorë, e cila ndodhet në rrugën “Mbretëresha Teutë”, në tri katet e tij ofrohen rreth një mijë produkte, nga markat botërore.

Krahas qendrës “Nike Shop”, e cila ndodhet në Pejë, kjo familje ka edhe katër dyqane tjera: Adidas Shop, Adidas Multi, Reebok dhe Muko Jeans./Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)