0Shares

Një incident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Vlorës, ku një person ende i pa identifikuar e ka djegur gjyqtaren Mirela Mishgjoni duke i hedhur acid në fytyrë dhe kraharor.

Dyshohet se veprimi ndaj gjykatëses lidhet me detyrën që ajo kryen në Gjykatën e Shkallës së Parë në qytetin bregdetar.

Gjyqtarja Mirela Mishgjoni aktualisht po merr ndihmën mjekësore në spital si pasojë e plagëve të marra nga sulmi i rëndë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)