0Shares

Mbrojtësi i Manchester United, Rio Ferdinand, është i ngazëllyer në prag të ndeshjes derbi të së dielës kundër Liverpoolit.

“Një ndeshje e madhe po vjen kundër Liverpool FC – ne duhet të sigurohemi t’i mposhtim ata. Ne jemi rivalë të mëdhenj me ta, kemi shumë histori dhe ndeshje të mëdha dhe gola në të kaluarën”.

“Shpresoj se ne mund t’i shtojmë ca më shumë kësaj dhe të sigurohemi t’i nxjerrim tre pikë gjatë të dielës. Ne jemi të bindur, stërvitjet dhe fokusi kanë filluar për këtë vikend. Një ndeshje e madhe – sigurohuni të jeni prapa nesh”, ka thënë Ferdinand. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)