0Shares

Një fotografi e vitit 1992 e demanton Adem Demaçin, i cili më parë kishte deklaruar se kurrë në jetë nuk e kishte takuar kolonel Tahir Zemajn.

Në fotografi shihen bashkë Tahir Zemaj e Adem Demaçi në një manifestim të mbajtur në Berlin. Madje kjo fotografi e demanton jo vetëm Adem Demaçin, por edhe të tjerët, që kanë thënë se Tahir Zemaj më vitin 1992 ka qenë në luftë në Kroaci e në Bosnje, raporton “Bota Sot”.

Në këto fotografi Tahir Zemaj ishte me bashkatdhetarët shqiptarë në përgatitje e sipër për të hyrë si oficerë në luftë në Kosovë./Telegarfi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)