0Shares

Trajneri i PSG-së, Carlo Ancelotti, beson se Paris-Saint Germain mund të konsiderohet prej klubeve më të mëdha bashk me Juventusin, por mendon se Barcelona është superiore ndaj secilit ekip.

“Futbolli italian është ende në nivelin më të lartë. Juventusi për shembull, është tepër i fortë”.

“Në Evropë, Barcelona është ekipi i vetëm i paaritshëm. Por, prapa tyre është një grup i vogël i ekipeve ku përfshihen Juventusi dhe PSG”, është shprehur ‘Carlito’. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)