LAJMI I FUNDIT:
Valon Berisha

Valon Berisha

273 Artikuj

Berisha: Idetë e Fodës na përshtaten në mënyrë ideale, ai na solli mentalitet gjerman

Berisha: Idetë e Fodës na përshtaten në mënyrë ideale, ai na solli mentalitet gjerman

Përfaqësuesja e Kosovës
“Kombëtaren siç nuk e keni parë asnjëherë tjetër”, FFK kërkon ta ndiqni në TikTok me një video me lojtarët që shkrihen së qeshuri

“Kombëtaren siç nuk e keni parë asnjëherë tjetër”, FFK kërkon ta ndiqni në TikTok me një video me lojtarët që shkrihen së qeshuri

Përfaqësuesja e Kosovës
Ylli i Kosovës nxjerr në shitje super veturën luksoze në rrjetet sociale

Ylli i Kosovës nxjerr në shitje super veturën luksoze në rrjetet sociale

Yjet
Nga 180 deri në 0 minuta – Kush sa luajti në dy ndeshjet e para të Franco Fodas në krye të Kosovës

Nga 180 deri në 0 minuta – Kush sa luajti në dy ndeshjet e para të Franco Fodas në krye të Kosovës

Shkumbin Pireva
Valon Berisha: Ndeshjet do të na shërbejnë për të kuptuar trajnerin dhe filozofinë e tij

Valon Berisha: Ndeshjet do të na shërbejnë për të kuptuar trajnerin dhe filozofinë e tij

Përfaqësuesja e Kosovës
“Kam refuzuar Man Cityn dhe Aston Villan”, Valon Berisha zbulon ofertat nga gjigantët e Ligës Premier

“Kam refuzuar Man Cityn dhe Aston Villan”, Valon Berisha zbulon ofertat nga gjigantët e Ligës Premier

Ndërkombëtare
Të gjitha transferimet e rëndësishme të lojtarëve shqiptarë në afatin kalimtar të janarit

Të gjitha transferimet e rëndësishme të lojtarëve shqiptarë në afatin kalimtar të janarit

Ligat tjera
Pesë lojtarët e Kosovës që kanë ndërruar skuadër deri më tani në këtë afat kalimtar

Pesë lojtarët e Kosovës që kanë ndërruar skuadër deri më tani në këtë afat kalimtar

Përfaqësuesja e Kosovës
Valon Berisha deklarohet për herë të parë si lojtar i LASK

Valon Berisha deklarohet për herë të parë si lojtar i LASK

Ligat tjera
Zyrtare: Valon Berisha transferohet te LASK

Zyrtare: Valon Berisha transferohet te LASK

Ligat tjera
Yjet shqiptarë të sportit ia besojnë buzëqeshjen e tyre profesionalizmit të Dent Fix

Yjet shqiptarë të sportit ia besojnë buzëqeshjen e tyre profesionalizmit të Dent Fix

Kosovë
Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Zvicrës – Gliha me rreshtim ndryshe dhe disa ndryshime

Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Zvicrës – Gliha me rreshtim ndryshe dhe disa ndryshime

Shkumbin Pireva
Valon Berisha për ndeshjen me Zvicrën: Jemi përgatitur mirë, shpresoj që përkrahjen e madhe që e kemi ta rikthejmë në rezultat

Valon Berisha për ndeshjen me Zvicrën: Jemi përgatitur mirë, shpresoj që përkrahjen e madhe që e kemi ta rikthejmë në rezultat

Përfaqësuesja e Kosovës
Zyrtare: Valon Berisha dhe Reims ndajnë rrugët

Zyrtare: Valon Berisha dhe Reims ndajnë rrugët

Ligue 1
Përzgjedhësi i Kosovës, Primoz Gliha ka ftuar 27 lojtarë: Ardhjet e reja, rikthimet dhe senatorët

Përzgjedhësi i Kosovës, Primoz Gliha ka ftuar 27 lojtarë: Ardhjet e reja, rikthimet dhe senatorët

Shkumbin Pireva
Plaçkitet shtëpia e Arbër Zenelit dhe ajo e Valon Berishës

Plaçkitet shtëpia e Arbër Zenelit dhe ajo e Valon Berishës

Ligue 1


mob5