LAJMI I FUNDIT:

Yjet shqiptarë të sportit ia besojnë buzëqeshjen e tyre profesionalizmit të Dent Fix

Yjet shqiptarë të sportit ia besojnë buzëqeshjen e tyre profesionalizmit të Dent Fix

Yjet e sportit, veçanërisht futbollit, i japin shumë rëndësi shëndetit edhe pamjes.

Një nga to është edhe buzëqeshja e bukur, dhëmbët me formë dhe ngjyrë të bardhë e ndritshme, që janë pjesë e rëndësishme jo vetëm e shëndetit, por edhe paraqitjes fizike të një personi.

Për kujdesin e tyre ne duhet që vazhdimisht të kemi kontrolle dentare nga profesionistë që këtë punë përveç profesion e kanë edhe pasion.


Ndërsa në vendin tonë për këtë është e njohur, Dent Fix, aty ku yjet e sportit bëjnë kontrollet e vazhdueshme .

Emra të njohur të Përfaqësueses së Kosovës si, Samir Ujkani, Edon Zhegrova, Valon Berisha, Lirim Kastrati, Florent Hadërgjonaj, Amir Rrahmani, Herolind Shala, Arbër Zeneli janë vetë disa futbollistët që ia besojnë përkujdesjen e dhëmbëve, pikërisht Dent Fix, nën udhëheqjen e Prof. Ass.Dr. Fehim Haliti.

Me profesionalizëm dhe shërbime të shkëlqyeshme dentare zgjedhni Dent Fix për buzëqeshjen më të bukur
Lexo po ashtu Me profesionalizëm dhe shërbime të shkëlqyeshme dentare zgjedhni Dent Fix për buzëqeshjen më të bukur

Dent Fix është përkujdesur edhe për yllin e Bayer Leverkusen, Granit Xhaka, ndërsa këtë besim ia ka dhënë edhe boksieri me famë botërore, Robin Krasniqi.

Për rikthimin dhe mbajtjen e buzëqeshjes Dent Fix posedon mjetet më të sofistikuara dhe moderne që janë prurje të reja në botën e stomatologjisë.

Pasiguria e dhëmbëve largohet vetëm me përkujdesjen e tyre nga profesionistët e duhur, prandaj në Dent Fix përveç tjerash gjeni edhe stafin mikpritës dhe të kujdesshëm ndaj çdo pacienti. /Telegrafi/

Artikull i sponzorizuar

Në trend Sport

Më shumë
Ylli i Bayernit gaboi në pasim, Vincent Kompany me reagim të tepruar

Ylli i Bayernit gaboi në pasim, Vincent Kompany me reagim të tepruar

Bundesliga
Arrihet marrëveshja: Marco Reus bëhet me skuadër të re

Arrihet marrëveshja: Marco Reus bëhet me skuadër të re

Ligat tjera
Simeone po e transferon te Atletico sulmuesin që befasoi të gjithë sezonin e kaluar

Simeone po e transferon te Atletico sulmuesin që befasoi të gjithë sezonin e kaluar

La Liga
Hazard emëron lojtarin më të talentuar me të cilin ka luajtur - pak kush e njeh

Hazard emëron lojtarin më të talentuar me të cilin ka luajtur - pak kush e njeh

Premier League
Arabia Saudite ka ndalur shpenzimet: Sa para kanë shpenzuar në këtë afat kalimtar dhe cilët janë emrat që mund të zbarkojnë?

Arabia Saudite ka ndalur shpenzimet: Sa para kanë shpenzuar në këtë afat kalimtar dhe cilët janë emrat që mund të zbarkojnë?

Ndërkombëtare
Mendonit se gjithçka kishte mbaruar me futbollin e kombëtareve? Shikoni cilët yje të futbollit dhe trajnerë me të ardhme luajnë në Lojërat Olimpike të Parisit

Mendonit se gjithçka kishte mbaruar me futbollin e kombëtareve? Shikoni cilët yje të futbollit dhe trajnerë me të ardhme luajnë në Lojërat Olimpike të Parisit

Përfaqësueset
Kalo në kategori