LAJMI I FUNDIT:
Arbër Zeneli

Arbër Zeneli

230 Artikuj

Arbër Zeneli gjen sërish golin në Suedi – shënon ndaj gjigantit Malmo

Arbër Zeneli gjen sërish golin në Suedi – shënon ndaj gjigantit Malmo

Ligat tjera
Zeneli asiston dy herë, Celina shënon gol të bukur – këto janë statistikat e dyshes dardane në përballjen mes tyre

Zeneli asiston dy herë, Celina shënon gol të bukur – këto janë statistikat e dyshes dardane në përballjen mes tyre

Ligat tjera
Arbër Zeneli vazhdon shkëlqimin, realizon gol spektakolar ndaj Malmos

Arbër Zeneli vazhdon shkëlqimin, realizon gol spektakolar ndaj Malmos

Ndërkombëtare
Arbër Zeneli shënon gol spektakolar nga gjuajtja e lirë, i pari pas rikthimit në Suedi

Arbër Zeneli shënon gol spektakolar nga gjuajtja e lirë, i pari pas rikthimit në Suedi

Ligat tjera
Fjalët e para të Arbër Zenelit pas rikthimit te Elfsborg – aty ku do të luajë vëllain e tij

Fjalët e para të Arbër Zenelit pas rikthimit te Elfsborg – aty ku do të luajë vëllain e tij

Ligat tjera
Arbër Zeneli transferohet zyrtarisht te Elfsborg

Arbër Zeneli transferohet zyrtarisht te Elfsborg

Ligat tjera
“Nuk më dhanë asnjë pagë sa isha aty” – Arbër Zeneli flet për prishjen e kontratës me Adana Demirspor

“Nuk më dhanë asnjë pagë sa isha aty” – Arbër Zeneli flet për prishjen e kontratës me Adana Demirspor

Ligat tjera
Arbër Zeneli afër rikthimit te ish-ekipi i tij, bisedimet konfirmohet nga drejtori i klubit

Arbër Zeneli afër rikthimit te ish-ekipi i tij, bisedimet konfirmohet nga drejtori i klubit

Ligat tjera
Arbër Zeneli mund të kthehet në Suedi, kërkohet nga Elfsborgu

Arbër Zeneli mund të kthehet në Suedi, kërkohet nga Elfsborgu

Ligat tjera
Arbër Zeneli largohet nga Adana Demirspor

Arbër Zeneli largohet nga Adana Demirspor

Ligat tjera
Zeneli me asistim në fitoren e Adana Demirspor, sulmuesi anësor ka filluar ta gjejë formën    

Zeneli me asistim në fitoren e Adana Demirspor, sulmuesi anësor ka filluar ta gjejë formën    

Ligat tjera
Yjet shqiptarë të sportit ia besojnë buzëqeshjen e tyre profesionalizmit të Dent Fix

Yjet shqiptarë të sportit ia besojnë buzëqeshjen e tyre profesionalizmit të Dent Fix

Kosovë
Pas Arbër Zenelit, Adana Demirspor zyrtarizon një tjetër sulmues shqiptar

Pas Arbër Zenelit, Adana Demirspor zyrtarizon një tjetër sulmues shqiptar

Ndërkombëtare
Arbër Zeneli lihet në tribunë,  ndryshojnë edhe numrat te Kosova

Arbër Zeneli lihet në tribunë, ndryshojnë edhe numrat te Kosova

Përfaqësuesja e Kosovës
Dikur ishte Zvicra, tani gjërat kanë ndryshuar: 33 për qind e listës së Kosovës vjen nga Superliga e Turqisë

Dikur ishte Zvicra, tani gjërat kanë ndryshuar: 33 për qind e listës së Kosovës vjen nga Superliga e Turqisë

Romak Zeqiri
Zyrtare: Arbër Zeneli, lojtari ri i Adana Demirspor

Zyrtare: Arbër Zeneli, lojtari ri i Adana Demirspor

Ligat tjera
Vazhdojnë lajmet e mira për Arbër Zenelin – pasi u ftua nga Kosova, zbulon se u bë baba për herë të parë

Vazhdojnë lajmet e mira për Arbër Zenelin – pasi u ftua nga Kosova, zbulon se u bë baba për herë të parë

Yjet
Përzgjedhësi i Kosovës, Primoz Gliha ka ftuar 27 lojtarë: Ardhjet e reja, rikthimet dhe senatorët

Përzgjedhësi i Kosovës, Primoz Gliha ka ftuar 27 lojtarë: Ardhjet e reja, rikthimet dhe senatorët

Shkumbin Pireva
Arbër Zeneli largohet nga Ligue 1, transferohet në Superligën e Tuqisë

Arbër Zeneli largohet nga Ligue 1, transferohet në Superligën e Tuqisë

Ligat tjera
Plaçkitet shtëpia e Arbër Zenelit dhe ajo e Valon Berishës

Plaçkitet shtëpia e Arbër Zenelit dhe ajo e Valon Berishës

Ligue 1
Nga ndeshjet e qershorit deri tek mos ftesa e disa lojtarëve dhe sukseset e yjeve të Kosovës – Giresse zbulon të gjitha në konferencë

Nga ndeshjet e qershorit deri tek mos ftesa e disa lojtarëve dhe sukseset e yjeve të Kosovës – Giresse zbulon të gjitha në konferencë

Përfaqësuesja e Kosovës


mob5